صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است بخش خصوصی عزم جدی برای احیا و پویایی تولید و صادرات دارد/ضرورت تاسیس دانشکده سنگ کشور خطیب‌زاده: حوادث اخیر لبنان ریشه در فتنه‌گری رژیم صهیونیستی دارد
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۵
کد خبر: 90662
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی مطرح کرد؛

انتخاب آموزش و پرورش مرکزی به عنوان قطب تولید محتوای پایه اول کل کشور

مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: آموزش و پرورش استان مرکزی به عنوان قطب تولید محتوای پایه اول کل کشور انتخاب شد و این به دلیل تلاش همکاران و آموزگاران میسر شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهرام حسین آبادی مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی در مراسم جشن شکوفه ها با تبریک این روز به دانش آموزان پایه اولی، گفت: امیدواریم هر چه زودتر شاهد از بین رفتن بیماری منحوس کرونا باشیم تا دانش آموزان با راحتی و شور و شوق بیشتری به تحصیل بپردازند.

وی افزود: هدف از حضور دانش آموزان در مدارس و نظام تعلیم و تربیت این است که فرزندان این کشور در آینده در هر جایگاهی قرار میگیرند، مسیر درست زندگی را طی کنند و از نظر جسمی و روانی سالم باشند. این مهم امکان پذیر نیست مگر اینکه همکاران ما در آموزش و پرورش و اولیای دانش آموزان با مهر فرزندان آینده کشور را تربیت کنند.

حسین آبادی با اشاره به همزمانی آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس، گفت: خونهای گران بهایی بر زمین ریخت تا ما امروز در کنار یکدیگر باشیم و امنیت را تجربه کنیم.

وی تصریح کرد: در کشور بیش از 14میلیون و 185هزار دانش آموز سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند که از این تعداد، بیش از 235هزار و 500 دانش آموز در استان مرکزی به تحصیل می پردازند. همچنین امسال 26هزار و 290 دانش آموز کلاس اولی در استان مرکزی داریم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: آموزش و پرورش استان مرکزی به عنوان قطب تولید محتوای پایه اول کل کشور انتخاب شد و این به دلیل تلاش همکاران و آموزگاران میسر شده است. همچنین طی تابستان 1400 محتوای الکترونیکی پایه اول ابتدایی نیز آماده شده که محتوای مد نظر برای دو هفته ابتدایی سال تحصیلی جدید در شبکه شاد بارگذاری شده و بقیه مطالب نیز بارگزاری خواهد شد.

حسین آبادی خاطرنشان کرد: چه آموزش به صورت حضوری باشد یا غیر حضوری، تولید محتوا بر زمین نمی ماند و خدمات آموزشی برای دانش آموزان ارائه می شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار