صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است بخش خصوصی عزم جدی برای احیا و پویایی تولید و صادرات دارد/ضرورت تاسیس دانشکده سنگ کشور خطیب‌زاده: حوادث اخیر لبنان ریشه در فتنه‌گری رژیم صهیونیستی دارد
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۲
کد خبر: 90638
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۱

دریافت بلیط رایگان هواپیما برای سفر اربعین از سوی نمایندگان مجلس درست نیست

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: خبر دریافت بلیط رایگان هواپیما برای سفر به عراق از سوی نمایندگان مجلس از اساس کذب است، زیرا نه وزارت راه و شهرسازی این اقدام را انجام داده است و نه نمایندگان مجلس درخواستی داشته اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ احمد دنیامالی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجو، درباره شایعه دریافت بلیط رایگان هواپیما برای سفر اربعین از سوی نمایندگان مجلس، اظهار کرد: این خبر از اساس کذب است، زیرا نه وزارت راه و شهرسازی این اقدام را انجام داده است و نه نمایندگان مجلس درخواستی داشته اند.

وی ادامه داد: من دوباره این موضوع را از معاون وزیر راه و شهرسازی پیگیری کردم و ایشان هم همین موضوع را رد کرد و گفت اصلا چنین چیزی صحت ندارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مجلس قشر تافته جدا بافته نیستند که بخواهند سفری رایگان در روز اربعین داشته باشند بلکه نمایندگان مجلس هم همانند مردم هستند و هر رفتاری که با مردم صورت می‌گیرد باید با نمایندگان مجلس هم صورت بگیرد.

دنیامالی تصریح کرد: اصلا بلیط هواپیما برای سفر به عراق از سوی وزارت راه و شهرسازی به نمایندگان مجلس شورای اسلامی اهدا نشده است و این موضوع فقط در حد شایعه و تخریب مجلس انقلابی است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: هر نماینده‌ای بخواهد سفری به عراق برای زیارت داشته باشد همانند مردم بلیط تهیه می‌کند و برای زیارت اربعین می‌رود و اصلا این طور نیست که خارج از نوبت و با بلیط رایگان سفر کند.

captcha
آخرین اخبار