صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است بخش خصوصی عزم جدی برای احیا و پویایی تولید و صادرات دارد/ضرورت تاسیس دانشکده سنگ کشور خطیب‌زاده: حوادث اخیر لبنان ریشه در فتنه‌گری رژیم صهیونیستی دارد
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۵
کد خبر: 90636
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۱

رهبری به وزیر ورزش تاکید کردند مشکلاتمان را حل کنند/ امیدوارم دیگر شاهد مهاجرت ورزشکاران نباشیم

قهرمان پارالمپیک توکیو گفت: متأسفانه وزارت ورزش هنوز پاداش‌ها و حقوق‌هایمان را نداده و مشخص هم نیست چه زمانی قصد پرداخت آن را دارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، روز شنبه 27 شهریور بود که مدال‌آوران المپیک و پارالمپیک توکیو با حضور در حسینه امام خمینی (ره) با رهبر انقلاب دیدار کردند. یکی از حاضرین در مراسم، امیر خسروانی بود که در توکیو توانست مدال طلای رشته پرش طول را به دست بیاورد. خسروانی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو در خصوص مراسم دیدار با رهبر انقلاب گفت: مراسم خیلی خوبی بود که در آن یکسری از مشکلات توسط نماینده ما، خانم هاشمیه متقیان (دارنده مدال طلای پرش طول در پارالمپیک 2020) مطرح شد. پس از این صحبت‌ها هم رهبر انقلاب به وزیر ورزش تأکید کردند که هر مشکلی که ما داریم برطرف شود. امیدواریم در دولت جدید به مشکلات ما رسیدگی شود؛ مثل حقوق، بیمه، مسکن و ...

خسروانی در ادامه افزود: بیشترین تأکید رهبر انقلاب این بود که ورزشکاران ما وطن‌فروشی نکنند و در قسمتی دیگر هم به اقدامات رژیم صهیونیستی در حوزه ورزش اشاره کردند. امیدوارم مشکلات حل شود تا دیگر شاهد مهاجرت ورزشکاران نباشیم. ما ورزشکاران به دولت جدید امید داریم و قول دادند که مشکلات حل شود. در آن مراسم هدیه‌ای نگرفتیم ولی قرار است طی یکی دو هفته آینده از طرف رهبری به ما هدایایی شامل چفیه و انگشتر داده شود.

پارالمپین طلایی کشورمان درخصوص دریافت پاداش‌‌ها گفت: متأسفانه وزارت ورزش هنوز پاداش‌ها و حقوق‌هایمان را نداده و مشخص هم نیست چه زمانی قصد پرداخت آن را دارند.

امیر خسروانی در پایان درخصوص حضور در مجمع انتخاباتی هیئت پزشکی ورزشی استان بوشهر گفت: من به عنوان نماینده ورزشکاران استان انتخاب شدم و در این مجمع انتخاباتی حضور داشتم. رأی من قاسم برجویی‌فرد بود که در نهایت به عنوان رئیس جدید هیئت پزشکی ورزشی استان بوشهر انتخاب شدند. ایشان قول دادند در تمام شهرستان‌های استان بوشهر کلینیک تأسیس کنند و امیدوارم اتفاقات خوب در استان بیفتد.

captcha
آخرین اخبار