صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است بخش خصوصی عزم جدی برای احیا و پویایی تولید و صادرات دارد/ضرورت تاسیس دانشکده سنگ کشور خطیب‌زاده: حوادث اخیر لبنان ریشه در فتنه‌گری رژیم صهیونیستی دارد
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۱
کد خبر: 90628
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳

معرفی نفرات برتر انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در اراک 

نفرات برتر دومین مرحله انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش آقایان در رده های سنی جوانان و بزرگسالان، معرفی شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ دومین مرحله انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش آقایان در رده های سنی جوانان و بزرگسالان، در ماده های ۲۰۰ متر، ۵۰۰ متر، ۱۰۰۰ متر و تست ناتوانی برگزار شد.

در پایان این رقابتها نتایج زیر به دست آمد.

در ماده ۲۰۰ متر جوانان:

امیر گورکی از استان بوشهر مقام اول – آزاد همتی از استان آذربایجان غربی مقام دوم – شروین اولیازاده از استان البرز مقام سوم

در ماده ۲۰۰ بزرگسالان:

محمد صالحی از استان مرکزی مقام اول – میلاد صالحی از استان تهران مقام دوم –  محمد سروش مهر از استان فارس مقام سوم

در ماده ۵۰۰ متر جوانان:

شروین اولیازاده از استان البرز مقام اول – آزاد همتی از استان آذربایجان غربی مقام دوم – امیر گورکی از استان بوشهر مقام سوم

در ماده ۵۰۰ متر بزرگسالان:

مجمد صالحی از استان مرکزی مقام اول – میلاد صالحی از استان البرز مقام دوم – دانیال زارع از استان یزد مقام سوم

در ماده ۱۰۰۰ متر جوانان:

میلاد دباغ از استان اصفهان مقام اول – پوریا صدری رجبی از استان خراسان رضوی مقام دوم – علیرضا اکبری نژاد از استان فارس مقام سوم

در ماده ۱۰۰۰ متر بزرگسالان:

محمد امین حیدری از استان زنجان مقام اول – پوریا قاسم پور و صالح رشیدی از استان اصفهان مقام دوم و سوم

در تست ناتوانی جوانان:

علیرضا اکبری نژاد از استان فارس مقام اول – محمد مانی یادگاری از استان مرکزی مقام دوم – میلاد دباغ از استان اصفهان مقام سوم

در تست ناتوانی بزرگسالان:

محمد امین حیدری از استان زنجان مقام اول – امیر بهزادی بروجنی از استان چهارمحال و بختیاری مقام دوم – پوریا قاسم پور از استان اصفهان مقام سوم

در ادامه این رقابتها از امروز بانوان با هم به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار