صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است بخش خصوصی عزم جدی برای احیا و پویایی تولید و صادرات دارد/ضرورت تاسیس دانشکده سنگ کشور خطیب‌زاده: حوادث اخیر لبنان ریشه در فتنه‌گری رژیم صهیونیستی دارد
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۲
کد خبر: 90586
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۶
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های اراک در خصوص انتخاب شهردار:

اعضای شورا بدون توجه به فشارها به وظیفه خود عمل کند/شهرداری اراک باید از مفاسد و ناکارآمدی ها پاک شود

بسیج دانشجویی دانشگاه های اراک، علوم پزشکی، فرهنگیان، صنعتی و دانشگاه پیام نور اراک در خصوص روند شورای شهر در انتخاب شهردار اراک بیانه صادر کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ بسیج دانشجویی دانشگاه اراک، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه فرهنگیان اراک، دانشگاه صنعتی اراک و دانشگاه پیام نور اراک در خصوص روند شورای شهر در انتخاب شهردار اراک بیانه ای صادر کردند.

در این بیانیه آمده است: 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ،

انتخاب افراد منتسب به جریان انقلابی و ارزشی از سوی مردم شریف اراک به عنوان اعضای شورای شهر ششم ، امید آن می داد که دیگر زمان لابی گری های سیاسی و انتخاب منفعت گرایانه که در شورای شهر پنجم به روال جاری تبدیل شده بود، پایان یافته است؛ لیکن آنچه در فرآیند انتخاب شهردار رخ داد، ما را نگران کرده و برآن داشت تا نکاتی را به شما یادآور شویم:

۱- اعتماد مردم اراک به شما امانتی است که دائمی نبوده و در صورت تداوم سیاسی کاری از شما رخ گردانده و مغضوب جریان ارزشی و انقلابی خواهید شد. امروز دیگر زمانی نیست که بخواهیم بر روی گزینه های شائبه دار متوقف شویم، لذا شهرداری اراک باید از مفاسد، مفسدین و ناکارآمدی ها پاک شود و این تنها از شهردار انقلابی به معنای واقعی کلمه برمی آید، نه گزینه هایی که از هم اکنون بوی وامداری به اشخاص و باندها از آنها به مشام می رسد.

۲- شنیده ها حاکی از آن است برخی از اعضای شورای شهر با گزینه محتمل شهردار جلسات محفلی و غیر رسمی داشته و در ازای رأی، قول هایی داده اند؛ مجدانه تذکر می دهیم از این رویه ها گذر کرده و نگذارید با شفافیت بیشتری با شما سخن بگوییم.

۳- برخی از اعضای شورای شهر سخن از فشار بر آنان از سوی افراد، نمایندگان مجلس، جریان ها و گروه های خاص می کنند؛ ما به عنوان جریان دانشجویی هشدار می دهیم هیچ کس و در هیچ جایگاهی حق دستور و تحمیل افکار بر شورای شهر را نداشته و از اعضای شورا نیز می خواهیم بدون توجه به این فشارها به وظایف خود عمل نموده و بدانید ما آمادگی لازم برای حمایت از اقدامات انقلابی شما را داریم.

لازم به یادآوری است رهبر معظم انقلاب در دیدار ششم خرداد امسال با نمایندگان مجلس با تبیین تفاوت مساله "دخالت" با موضوع"مشورت و نظارت" فرمودند: یکی از آسیب‌ها ورود نمایندگان در مسائل اجرائی است. به طور معمول نمایندگان محترم از این مسائل اجرائی باید کناره بگیرند، وارد شدن در این مسائل و با مسئول اجرائی در این زمینه گفتگو کردن و توافق کردن و امثال اینها خطراتی دارد؛ از این بایستی اجتناب بشود.

امید است با توجه به تذکرات بالا، شاهد انتخاب شهرداری انقلابی، جهادی، کارآمد، تحول خواه و فساد ستیز باشیم.

بسیج دانشجویی دانشگاه اراک، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه فرهنگیان اراک، دانشگاه صنعتی اراک و دانشگاه پیام نور اراک.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار