تمام اشعاری که ذاکران اهل‌بیت، امروز در محضر رهبر معظم انقلاب خواندند شهرخودرو در دقیقه ۹۰ از شکست گریخت/ شاگردان خطیبی به تساوی رضایت دادند  بدون فوتی و شناسایی ۱۳۰مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ساعت گذشته فاطمه زهرا (س)؛ الگویی برای همه زنان/ چگونه می‌توان فاطمی زندگی کرد؟ تسهیلات زیر 100 میلیون تومان با اعتبار سنجی و بدون ضامن پرداخت می‌شود واکنش روسیه به ادعاهای انگلیس؛ «یاوه‌گویی است» نمایشگاه تخصصی مبلمان و خودروهای لوکس و کلاسیک در اراک دایر می‌شود تماس تلفنی اردوغان با آیت الله رئیسی / رئیس جمهور: ایران به رابطه و همکاری با ترکیه نگاه بلند مدت و همه جانبه دارد وزارت جهاد هم ساحل خواری می‌کند؟ مرگ پسر بچه 2 ساله بر اثر سقوط در استخر باغ
یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۲
کد خبر: 90549
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۲
دیارآفتاب گزارش می دهد؛

اعتراض و آبستراکسیون جلسه انتخاب شهردار اراک را بی نتیجه گذاشت

درحالی که بنا بود در جلسه امروز صحن علنی شورای شهر اراک سرانجام پس از گذشت روزها بحث و اما و اگر شهردار این کلانشهر انتخاب شود اما پاره ای از اتفاقات و تنش ها در این جلسه باعث شد، خروجی مثبتی حاصل نشود.

به گزارش دیار آفتاب؛ درحالی که بنا بود در جلسه امروز صحن علنی شورای شهر اراک سرانجام پس از گذشت روزها بحث و اما و اگر شهردار این کلانشهر انتخاب شود اما پاره ای از اتفاقات و تنش ها در این جلسه باعث شد، خروجی مثبتی حاصل نشود.

 پیمان عین القضاتی، عباس خسراوانی و داود قربانی سه عضو شورای شهر اراک با بیان ایراداتی به نحوه انتخاب شهردار اراک در نهایت به نشانه اعتراض صحن علنی امروز شورا جلسه را ترک کردند.

محمد عسگری که به عنوان یکی از دو گزینه اصلی ساعتی قبل از جلسه انتخاب شهردار انصراف داده بود همچنین اعلام کرد طی روزهای آتی دلایل این اقدام خود را بیان خواهد کرد.

در این جلسه همچنین علیرضا کریمی تنها گزینه شهرداری اراک به بیان نکاتی پرداخت.

صحن علنی و نشست فوق العاده شورای شهر اراک برای انتخاب شهردار فردا سه‌شنبه ۳۰ شهریورماه ساعت ۱۸ در ساختمان شورای شهر اراک برگزار می‌شود.

captcha
آخرین اخبار