صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است بخش خصوصی عزم جدی برای احیا و پویایی تولید و صادرات دارد/ضرورت تاسیس دانشکده سنگ کشور خطیب‌زاده: حوادث اخیر لبنان ریشه در فتنه‌گری رژیم صهیونیستی دارد
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۴
کد خبر: 90462
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی:

اردوهای جهادی خط مقدم ترویج روحیه جهادی و ازخودگذشتگی است

شهرجردی با اشاره به اینکه اردوهای جهادی خط مقدم ترویج روحیه جهادی و ازخودگذشتگی است گفت: علاوه بر اینکه منشا خدمت رسانی به مردم هستند در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی نقش مهمی دارند و می توان با بازتاب این فعالیت ها این روحیه را به نسل نوجوان و جوان به خوبی منتقل کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار احمد شهرجردی معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی ظهر امروز در آیین سرکشی از اردو جهادی بسیجیان گروه جهادی شهید صدوقی اراک در روستای ورچه خمین گفت: اولویت مهم بسیج و سپاه خدمت رسانی به مردم با رویکرد قوی شدن در همه ابعاد است چراکه در گام دوم انقلاب، ایران اسلامی باید در همه عرصه ها قوی و مقتدر باشد.

شهرجردی اظهار کرد: گروه های جهادی در سطح استان مرکزی خدمات قابل توجه و شایانی به مردم و ولی نعمتان در عرصه های مختلف ارائه می کنند که نیاز است در راستای گفتمان سازی نهضت خدمت رسانی ، این فعالیت ها در قاب رسانه ها بازتاب و انعکاس خوبی داشته باشد.

وی افزود: ترویج روحیه جهادی رویکرد مهم فعالیت های رسانه ای در بازتاب اقدامات جهادگران است و اردوهای جهادی خط مقدم ترویج روحیه جهادی و ازخودگذشتگی است چراکه علاوه بر اینکه منشا خدمت رسانی به مردم هستند در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی نقش مهمی دارند و می توان با بازتاب این فعالیت ها این روحیه را به نسل نوجوان و جوان به خوبی منتقل کرد.

معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: خوشبختانه امروز الگوهای جهادی در سطح جامعه از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و جهادگران بسیجی آموزگاران جهاد، ایثار و خدمت رسانی هستند و لذا بازتاب و اقدامات رسانه ای جهادگران می تواند در فرهنگ سازی خدمت رسانی در جامعه بسیار اثرگذار باشد.

شهرجردی ادامه داد: بازتاب فعالیت های جهادگران بسیجی در قاب رسانه همراه با خلاقیت و ابتکار برکات زیادی خواهد داشت و علاوه بر آشناکردن مردم با خدمات جهادگران می تواند در ایجاد انگیزه به مردم و خصوصا جوانان برای پیوستن به اردوهای جهادی موثر باشد.

وی یادآور شد: رویکرد معاونت روابط عمومی سپاه روح الله اطلاع رسانه ای و بازتاب فعالیت های همه گروه های جهادی بوده و سعی شده با همه توان و مشارکت همه مجموعه های خبری و فرهنگی در راستای بازتاب اقدامات جهادگران بسیجی نقش آفرینی کنیم.

معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: رسانه های استان مرکزی در همه عرصه های فعالیتی تاکنون نقش مهمی در راستای بازتاب فعالیت های جهادگران داشته اند که قابل تقدیر است و باید این رویکرد با قوت ادامه دار باشد.

وی یادآور شد: رسانه های استان مرکزی باید در راستای تسریع خدمت رسانی گروه های جهادی به مردم نقش آفرینی کنند چراکه گروه های جهادی اگر به خوبی توسط دستگاه ها حمایت شوند قطعا روند خدمت رسانی شتابنده تر خواهد شد.

شهرجردی گفت: پای کارآوردن مردم و خیرین و مشارکت آنها در رفع فقر و محرومیت بخشی از آن توسط فعالیت رسانه ها رقم خورده و لذا فعالیت رسانه ای در کنار اقدامات جهادگران بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه ویژه ای شود.

وی خاطرنشان کرد: سپاه روح الله از کلیه رسانه های استان مرکزی برای بازتاب اقدامات جهادگران حمایت خواهد کرد و در این راستا با برگزاری اردوهای جهادی رسانه ای و اعزام اصحاب رسانه به مناطق مختلف استان سعی کردیم در این مسیر نقش آفرینی کنیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار