صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است بخش خصوصی عزم جدی برای احیا و پویایی تولید و صادرات دارد/ضرورت تاسیس دانشکده سنگ کشور خطیب‌زاده: حوادث اخیر لبنان ریشه در فتنه‌گری رژیم صهیونیستی دارد
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۴
کد خبر: 90457
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی :

تبیین و تقویت ادبیات و فرهنگ دفاع مقدس ضروری است

گودرزی گفت: تحریف و فراموشی مهم‌ترین موضوعی است که دفاع مقدس را تهدید می‌کند و لذا امروز باید ادبیات و فرهنگ دفاع مقدس را روز به روز تقویت کنیم و نباید بگذاریم این فرهنگ ارزشی فراموش شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی در نشست خبری با اصحاب رسانه در آستانه چهل و یکمین هفته گرامیداشت دفاع مقدس گفت: هشت سال دفاع مقدس مظهر صفات برتری است که ملت ایران را در تاریخ ماندگار کرد.

گودرزی اظهار کرد: دفاع مقدس مظهر حماسه، اقتدار، ایثار و ازخودگذشتگی و حکمت است و امروز دفاع مقدس به الگویی برتر برای جهان اسلام و ملت‌های مظلوم تبدیل‌شده است.

وی ادامه داد: تجربه گران‌سنگ و فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس امروز باید در عرصه‌های مختلف و در راستای حل مشکلات کشور به‌کارگیری شود و لازمه آن انتقال صحیح و کامل فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: بسیاری از موفقیت‌های نظام اسلامی برگرفته از حماسه‌آفرینی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس است و شرایط امروز کشور به شدن نیازمند ترویج فرهنگ و روحیه ایثار و شهادت و دفاع مقدس است چراکه شرایط امروز شباهت‌های زیادی به مقطع هشت سال جنگ تحمیلی دارد.

گودرزی افزود: الگوی مقابله با استکبار و استعمار جهانی در گام دوم، فرهنگ و روحیه استفاده‌شده در دفاع مقدس است و شاخصه‌ای که امروز باید در گام دوم بیشتر مورداستفاده قرار گیرد مقاومت فعال است.

وی یادآور شد: تحریف و فراموشی مهم‌ترین موضوعی است که دفاع مقدس را تهدید می‌کند و لذا امروز باید ادبیات و فرهنگ دفاع مقدس را روز به روز تقویت کنیم و نباید بگذاریم این فرهنگ ارزشی فراموش شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: مسئله گرامیداشت دفاع مقدس از اهمیت بسیاری برخوردار است و همان‌گونه که در دفاع مقدس همه آحاد و اقشار مردم مشارکت و نقش‌آفرینی کردند امروز هم برای گرامیداشت و جلوگیری از تحریف آن‌همه باید مشارکت کنند و باید برای برگزاری باشکوه گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم.

گودرزی اضافه کرد: سپاه روح‌الله استان مرکزی با مشارکت پایگاه‌های بسیج، نواحی و معاونت‌ها در سطح استان همچون سال‌های گذشته برنامه‌های مهم و شاخصی در راستای گرامیداشت چهل و یکمین هفته دفاع مقدس دارد که ۸۲۷ برنامه با ۲۹۰ عنوان برنامه در سطح سپاه و بسیج هدف‌گذاری شده است.

وی گفت: خدمت‌رسانی به مردم، اجرای طرح شهید سلیمانی و اجرای برنامه‌های محتوایی و گفتمانی محوریت برنامه‌های سپاه و بسیج است که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز برگزار خواهد شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: اجرای نهضت کمک مؤمنانه، یادواره‌های شهدا و آبروی محله و افتخار کوچه ، افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی، مسابقات ورزشی، نشست‌های بصیرتی و روشنگری، پیاده‌روی با رعایت پروتکل‌ها، تجلیل از سربازان و همایش‌های استانی ازجمله برنامه‌های شاخص است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار