صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است بخش خصوصی عزم جدی برای احیا و پویایی تولید و صادرات دارد/ضرورت تاسیس دانشکده سنگ کشور خطیب‌زاده: حوادث اخیر لبنان ریشه در فتنه‌گری رژیم صهیونیستی دارد
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۱
کد خبر: 90431
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۴

رنگ بندی جدید شهرهای استان مرکزی؛ساوه تنها شهر قرمز دیارآفتاب

آخرین رنگ بندی کرونایی استان مرکزی اعلام شد و ۹ شهرستان در وضعیت قرمز  دو شهرستان در وضعیت زرد و تنها ساوه در وضعیت قرمز قرار دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ طبق آخرین اعلام رنگ بندی کرونایی استان ها و شهرستان های کشور که از شنبه ۲۷ شهریور ماه اعمال خواهد شد، یک شهرستان در وضعیت قرمز، دو شهرستان در وضعیت زرد و ۹ شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

در این رنگ بندی، شهرستان های اراک، خمین، محلات، دلیجان، کمیجان، خنداب، شازند، فراهان و آشتیان در وضعیت نارنجی تفرش و زرندیه در وضعیت زرد و ساوه در وضعیت قرمز قرار دارند.

گفتنی است بر اساس دستورالعمل های ستاد ملی کرونا مسافرت از شهرهای نارنجی و قرمز به شهرهای کشور و ورود افراد غیر ساکن با خودروهای شخصی به شهرهای با وضعیت نارنجی و قرمز ممنوع است و جریمه ورود و خروج خودروها به شهرهای قرمز و نارنجی به ترتیب ۱۰ و پنج میلیون ریال است.

بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به  ۹۱۵۶۶ نفر رسیده است.

گفتنی است وضعیت قرمز به معنای خیلی پرخطر، وضعیت نارنجی به معنی پرخطر و رنگ های  زرد و آبی در اعلام رنگ بندی های کرونایی به معنای وضعیت های خطر متوسط و کم خطر هستند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار