پرسپولیس ایران - الهلال عربستان/ سرخ‌ها و آبی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا به هم رسیدند جای خیال، خالی! / در جشنواره فیلم کودک و نوجوان امسال چه گذشت؟ معرفی بهترین جایگزین‌های آیفون ۱۳ جدید سازمان ملل سکوت خود را در برابر جنایت تروریستی افغانستان بشکند رنگ بندی جدید کرونایی شهرستان های استان مرکزی/ زرد و نارنجی اما شکننده! عصبانیت اصلاح طلبها از حضور رئیسی در کنار مردم و ترس از مقایسه با دولت روحانی هدف‌گذاری تأمین ۱۰ هزار مگاوات برق کشور با استفاده از انرژی خورشیدی/۹۰۰ هزار تن پلی‌پروپیلن در کشور تولید می‌شود رویای وام بدون وثیقه/ شلیک خیانت در لبنان/ جمعه خونین قندهار شیشه عمر ژاردیم در دستان یحیی/ الهلال - پرسپولیس؛ بازی ریاضی/ اولین خارجی استقلال ثبت کرد صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
کد خبر: 90427
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴
رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی خبر داد

آغاز واکسیناسیون اصناف استان مرکزی از 27 شهریورماه

زند گفت: با هماهنگی‌های انجام شده از شنبه ۲۷ شهریور ماه واکسیناسیون اصناف استان مرکزی آغاز خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ جمشید زند رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت: با رایزنی های انجام شده بین اتاق اصناف استان مرکزی با دانشگاه علوم پزشکی مجوز واکسیناسیون اصناف استان مرکزی صادر شد و از روز شنبه کار واکسیناسیون آغار می شود.

زند اظهار کرد: یکی از دغدغه های مهم مردم واکسینه شدن اصنافی است که رابطه مستقیم با تولیدات و محصولات و خدمات آنها دارند که خوشبختانه از شنبه واکسیناسیون آغاز می شود.

وی با بیان اینکه دو سال اخیر یکی از بدترین سال‌های اقتصادی اصناف بود و بیش از ۵۰درصد اصناف استان آسیب جدی دیدند،گفت: متاسفانه کرونا ۱۰ تا ۲۰ درصد پروانه‌های کسب در استان مرکزی را باطل کرد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی خاطرنشان کرد: اصناف جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی های لازم جهت دریافت نوبت و آگاهی از محل تزریقات به اطلاعیه ها و پیام های اتاق اصناف استان مرکزی و اتحادیه های خود در روزها و ساعات آتی توجه نمایند.

انتهای پیام /

captcha
آخرین اخبار