اعتبار مجلس در گرو انتخاب نمایندگان اصلح است

رئیس سازمان تبلیغات فراهان گفت: وقتى مردم در انتخابات با چشم باز فرد اصلح را انتخاب کنند، بر اعتبار مجلس می افزایند.
کد خبر: ۹۰۴ تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷
به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام علی شاکری، رئیس سازمان تبلیغات فراهان در گفتگو با خبرنگار  فراهان خبر با اشاره به انتخابات مجلس دهم گفت: مجلس خانه ملت است و جایگاه بسیار مهمى دارد، مجلس نشان دهنده عزت ملی نظام جمهوری اسلامی است.
وی افزود: مسئولان نظام با قوانین مجلس می توانند حرکت کنند و پیش بروند و نقش مهمی در پیشرفت کشور دارد و علاوه بر آن مجلس می تواند سد مستحکمى در برابر تعرض دشمنان و بیگانگان باشد.
شاکری با اشاره به خصوصیات یک مجلس خوب اظهار کرد: وقتى مردم در انتخابات شرکت کنند و با چشم باز فرد اصلحی را انتخاب کنند، کارآمدى و اعتبار مجلس بیشتر می شود و توان خدمت‏ رسانى پیدا می کند.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی فراهان بیان کرد: اگر نمایندگ‏انی بی علاقه به انقلاب و کشور و بی ‏اعتقاد به قانون اساسى به مجلس راه پیدا کند، مجلس، ملت و کشور را خراب کرده و تحویل اجانب می دهند.
وی با اشاره به وعدههای واهی نمایندگان توضیح داد: اگر نمایندگ‏انى بر سر کار بیایند که قبل از ورود به مجلس، بخاطر وعده و وعید های واهی در تبلیغاتشان، خود را وامدار دیگران بدانند و بخواهند با ورود به مجلس، قرض خود را ادا کنند، به ‏درد قانونگذاری نمی ‏خورند.
شاکری گفت: اگر نمایندگانی به مجلس راه یابند که از مسائل کشور درک لازم را نداشته باشند، شلیسته کرسی مجلس نیست.
ریئس سازمان تبلیغات فراهان با اشاره به خصوصیات نماینده لایق مجلس، افزود: نماینده اصلح، قصدش از نامزدی در انتخابات قربت الی الله و خدمت صادقانه به خلق الله است و افرادی هم که مردم را در انتخاب نماینده اصلح کمک می کنندف به فکر مصالح کشور و رضاى الهى باشد.
وی خاطر نشان کرد: افراد شایسته و متعهد، صلاحیت نمایندگی مردم مؤمن، متدین، ولایتمدار، انقلابی و همیشه در صحنه را دارند، البته مردم هم می دانند بایستى به چه کسانى اعتماد کنند و از چه کسانى حرف بشنوند؟
 انتهای پیام/س