آیا هاشمی امام را گول زد؟ دیوان محاسبات کشور: دستور جهانگیری مبنی بر عودت پرونده کشت و صنعت از هیات داوری مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به روز دوم رسید/ وقتی سوژه بازی‌سازی بسیج صهیونیست‌ها را عصبانی کرد شناسایی 247 مبتلا به کرونا در استان مرکزی/تعداد فوتی ها به 492 نفر رسید بهره برداری از ۱۲ پروژه محرومیت زدایی در بخش های روستایی زرندیه اجرای ۱۴۰ پروژه آبرسانی کشاورزی در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی قرار دارد/بهره برداری از ۲۷۰ پروژه محرومیت زدایی در هفته دفاع مقدس فعالیت های محرومیت زدایی نقطه مقابل با اقدامات و توطئه های دشمنان است توقیف محموله 5 میلیارد ریالی لوازم خانگی قاچاق در استان مرکزی 2کشته و 2 مجروح در سانحه رانندگی محور اراک – توره واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال از طریق فرابورس/ وجود ۶۱ هزار اماکن ورزشی در کشور
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۱
کد خبر: 904
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱

اعتبار مجلس در گرو انتخاب نمایندگان اصلح است

رئیس سازمان تبلیغات فراهان گفت: وقتى مردم در انتخابات با چشم باز فرد اصلح را انتخاب کنند، بر اعتبار مجلس می افزایند.
به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام علی شاکری، رئیس سازمان تبلیغات فراهان در گفتگو با خبرنگار  فراهان خبر با اشاره به انتخابات مجلس دهم گفت: مجلس خانه ملت است و جایگاه بسیار مهمى دارد، مجلس نشان دهنده عزت ملی نظام جمهوری اسلامی است.
وی افزود: مسئولان نظام با قوانین مجلس می توانند حرکت کنند و پیش بروند و نقش مهمی در پیشرفت کشور دارد و علاوه بر آن مجلس می تواند سد مستحکمى در برابر تعرض دشمنان و بیگانگان باشد.
شاکری با اشاره به خصوصیات یک مجلس خوب اظهار کرد: وقتى مردم در انتخابات شرکت کنند و با چشم باز فرد اصلحی را انتخاب کنند، کارآمدى و اعتبار مجلس بیشتر می شود و توان خدمت‏ رسانى پیدا می کند.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی فراهان بیان کرد: اگر نمایندگ‏انی بی علاقه به انقلاب و کشور و بی ‏اعتقاد به قانون اساسى به مجلس راه پیدا کند، مجلس، ملت و کشور را خراب کرده و تحویل اجانب می دهند.
وی با اشاره به وعدههای واهی نمایندگان توضیح داد: اگر نمایندگ‏انى بر سر کار بیایند که قبل از ورود به مجلس، بخاطر وعده و وعید های واهی در تبلیغاتشان، خود را وامدار دیگران بدانند و بخواهند با ورود به مجلس، قرض خود را ادا کنند، به ‏درد قانونگذاری نمی ‏خورند.
شاکری گفت: اگر نمایندگانی به مجلس راه یابند که از مسائل کشور درک لازم را نداشته باشند، شلیسته کرسی مجلس نیست.
ریئس سازمان تبلیغات فراهان با اشاره به خصوصیات نماینده لایق مجلس، افزود: نماینده اصلح، قصدش از نامزدی در انتخابات قربت الی الله و خدمت صادقانه به خلق الله است و افرادی هم که مردم را در انتخاب نماینده اصلح کمک می کنندف به فکر مصالح کشور و رضاى الهى باشد.
وی خاطر نشان کرد: افراد شایسته و متعهد، صلاحیت نمایندگی مردم مؤمن، متدین، ولایتمدار، انقلابی و همیشه در صحنه را دارند، البته مردم هم می دانند بایستى به چه کسانى اعتماد کنند و از چه کسانى حرف بشنوند؟
 انتهای پیام/س
captcha