صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است بخش خصوصی عزم جدی برای احیا و پویایی تولید و صادرات دارد/ضرورت تاسیس دانشکده سنگ کشور خطیب‌زاده: حوادث اخیر لبنان ریشه در فتنه‌گری رژیم صهیونیستی دارد
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۰
کد خبر: 90370
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

نیروهای مسلح خط مقدم دفاع مقدس در ایران اسلامی هستند/گام های «داود میرزایی» برای مبارزه با دشمنان اسلام و انقلاب همواره مستحکم بود

سردار کریمی گفت: نیروهای مسلح خط مقدم دفاع مقدس در ایران اسلامی هستند و هرکجا که صحبت از دفاع باشد نیروهای مسلح با روحیه ایثار و ازخودگذشتگی و اخلاص نیت و تقوای در عمل حاضر خواهند شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی امروز (چهارشنبه)  در مراسم گرامیداشت زنده یاد سرهنگ پاسدار حاج داود میرزایی فرمانده یگان امنیت سپاه روح الله گفت: یکی از معیارهای فضیلت و برتری انسان ها جهاد فی سبیل الله است و در قرآن کریم بارها به این مسئله تاکید شده که امروز به برکت فرهنگ دینی و انقلابی حاکم در نیروهای مسلح کشور این روحیه در بین خادمین مردم وجود دارد و برای جهاد فی سبیل الله از یکدیگر سبقت می گیرند.

وی افزود: دفاع مقدس ملت ایران از سال ۴۲ همراه با هدایت های حضرت امام(ره) شروع شده و تا به امروز ادامه دارد و ملت ایران با روحیه عاشورایی همواره در این صحنه ها موفق بیرون آمدند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: نیروهای مسلح خط مقدم دفاع مقدس در ایران اسلامی هستند و هرکجا که صحبت از دفاع باشد نیروهای مسلح با روحیه ایثار و ازخودگذشتگی و اخلاص نیت و تقوای در عمل حاضر خواهند شد.

وی بیان کرد: مکتب انقلاب اسلامی مهد پرورش انسان های بزرگ و حماسه ساز است که مردان بزرگی در این مکتب تربیت شدند و منشا خیرات و برکات فراوانی بودند که یکی از این افراد سرهنگ داود میرزایی بود و ایشان یکی از افتخارات سپاه پاسداران محسوب میشد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: حاج داود میرزایی حیات با برکت خود را در راه خدمت و مجاهدت برای انقلاب اسلامی صرف کرد و با اعتقاد راسخ به ارزش های اسلامی برای دفاع از آنها همواره در میدان حاضر بود.

وی اضافه کرد: ولایتمداری و اعتقاد راسخ به اجرای فرمایشات و دغدغه های مقام معظم رهبری شاخصه رفتاری حاج داود میرزایی بود و در حیات با برکت خود سرباز واقعی امامین انقلاب بود.

کریمی تأکید کرد: حاج داود میرزایی در مسئولیت ها و موقعیت های مختلف همواره موفق عمل میکرد و برای رسیدن به اهداف ثابت قدم بود و در بسیاری از موقعیت ها تا پای شهادت پیش رفت.

وی با بیان اینکه موفق عمل کردن هم در سپاه پاسداران و هم در مسائل اجتماعی ویژگی مهم حاج داودمیرزایی بود،گفت: در کارهای خیر و دستگیری نیازمندان همواره پیش قدم بود و بدون اینکه نامی از او برده شود اقدامات بزرگی انجام میداد و در واقع سراسر زندگی این عزیز از دست رفته خیر و برکات فراوانی بود.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: گام های حاج داود میرزایی برای مبارزه با دشمنان اسلام و انقلاب همواره مستحکم بود و بیشترین حضور میدانی در صحنه ها و ماموریت ها داشت و همه همرزمان و رفقای این عزیز به عرش پیوسته امروز شهادت می دهند که ایشان سرباز واقعی ولایت و نظام اسلامی بود.

وی تأکید کرد: سرهنگ داود میرزایی به شدت اهل امربه معروف و نهی از منکر بود و توجه ویژه ای به بیت المال و اقامه حق و عدالت داشت و با قانونمندی برای اجرای ماموریت ها تلاش میکرد.

کریمی خاطر نشان کرد: شاخصه های رفتاری حاج داود میرزایی که مهمترین آن ثبات و پایبندی به ایمان و ولایت بود قطعا ذخیره جایگاه ابدی ایشان خواهد بود و خداوند جایگاه اینگونه انسان های پاک سرشت را بشارت داده و ان شاء الله جنت و معرفت الهی و همنشینی با شهدا روزی ایشان خواهد بود.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار