وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۴
کد خبر: 90338
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۱
مدیر عامل مجموعه دهکده مقاومت سپاه روح الله استان مرکزی:

دهکده مقاومت سپاه آماده ارائه خدمات فرهنگی، ورزشی و تفریحی به عموم مردم است

محمدی گفت: ایجاد یک فضایی امن و مطمئن برای کلیه جوانان و آحاد مردم در دهکده مقاومت بسیج از برنامه های در دستور کار است و امیدواریم با ریشه کن شدن بیماری کرونا بتوانیم حجم عظیمی از برنامه های فرهنگی در این مجموعه برگزار کنیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید جواد محمدی مدیر عامل مجموعه دهکده مقاومت سپاه روح الله استان مرکزی در آیین بازدید فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی از بخش های مختلف دهکده مقاومت سپاه روح الله گفت: دهکده مقاومت بسیج با اهداف ایجاد فضای امن تفریحی، فرهنگی و گردشی برای خانواده ها، فراهم نمودن بستر فروش برای حمایت از کالاهای ایرانی، اشتغال زایی و به کارگیری نیروهای متعهد و بسیجی ایجاد شده است.

وی افزود: در طی یک سال گذشته و در راستای تحقق اهداف دهکده مقاومت بسیج برنامه ریزی ها و تعاملات خوبی با اقشار مختلف مردم، دستگاه های اداری و نهادها انجام شده و سعی داریم با استفاده از ظرفیت اقشاری بسیج این مجموعه را برای بهره برداری سایر آحاد مردم فراهم کنیم.

مدیر عامل مجموعه دهکده مقاومت سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: راه اندازی نمازخانه و کتابخانه مجهز، فروشگاه، سالن چند منظوره فرهنگی، مجتمع اقامتی و خدماتی، آلاچیق های مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی، سالن آمفی تئاتر، باشگاه پینت بال، پیست موتورسواری، پیست کراس، کافی شاپ، باغ پرندگان، شهربازی نور، باشگاه تیراندازی اهداف پروازی و سایر قسمت های متنوع دیگر از جمله قسمت های فعال دهکده مقاومت بسیج استان مرکزی است.

وی بیان کرد: باغ پرندگان یکی از قسمت های جذاب دهکده مقاومت بسیج استان مرکزی است که قسمت های ساخت بخش های مختلف آن در مراحل نهایی شدن است و در قسمت های اکو پارک، نمایشگاه پرندگان و خزندگان، آتلیه عکاسی، باغ پرندگان و قسمت های رفاهی و خدماتی، آماده ارائه خدمات باشد.

محمدی تأکید کرد: ایجاد یک فضایی امن و مطمئن برای کلیه جوانان و آحاد مردم در در دهکده مقاومت بسیج از برنامه های در دستور کار است و امیدواریم با ریشه کن شدن بیماری کرونا بتوانیم حجم عظیمی از برنامه های فرهنگی در این مجموعه برگزار کنیم.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار