آخرین آمار کرونا | 23 شهریورماه؛

10 فوتی و 500 مورد مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در استان مرکزی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک ظهر امروز بیست و سوم شهریورماه از ثبت 10فوتی و شناسایی 50بیمار جدید مبتلا به کوید ۱۹ طی ۲۴ساعت گذشته در استان مرکزی خبر داد.
کد خبر: ۹۰۳۳۶ تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹

به گزارش دیار آفتاب؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک روز سه شنبه 23شهریورماه در خصوص آخرین وضعیت آماری کرونا در استان مرکزی گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۵۰۰ مورد جدید ابتلا در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۹۰۷۷۸ نفر رسیده است

وی در ادامه گفت: از تعداد ۵۰۰ مورد جدید در استان ۷۳نفر از بیماران در بیمارستانهای استان بستری شده اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می کنند.

جمالیان افزود: ۴۲۷ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده اند نیز به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک  تصریح کرد: متاسفانه در ۲۴ساعت گذشته ۱۰ مورد فوتی در اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که با این حساب تعداد فوتی ها در اثر این بیماری در استان به  ۲۶۱۳ نفر رسیده است.

انتهای پیام/