دومین بازی سه‌گانه سفیر عشق

با جزییات بازی «مختار: فصل قیام» آشنا شوید

بازی مختار: فصل قیام دومین اثر از سه‌گانه سفیر عشق است که روی داستان مختار ثقفی تمرکز می‌کند. داستان بازی دوم ماجرای آزاد شدن مختار از زندان ابن زیاد و نهایتا سفر به مکه و آغاز قیام را روایت خواهد کرد.
کد خبر: ۹۰۳۲۹ تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶

به گزارش دیار آفتاب؛ «فصل قیام» دارای ۱۲ مرحله و بیش از ۶ ساعت گیم‌پلی است و شامل ۴۵ دقیقه کات‌سین سینمایی می‌شود. این بازی همچنین نسبت به سفیر عشق پیشرفت‌های قابل توجهی در بخش گیم‌پلی، گرافیک و روایت دارد.

تقریبا تمام نبردها با شمشیر انجام می‌گیرد و کارکتر اصلی (مختار) با سه سلاح سرد شمشیر، شمشیر و سپر و دو شمشیر به مبارزه با دشمنان می‌پردازد، به غیر از چند مورد خاص که ممکن است با تیرکمان یا چاقو باشد. بخش اصلی روایت بازی در مسیر سفر مختار و شهر مکه رخ می‌دهد اما بر اساس مستندات تاریخی بررسی مکان‌های متنوعی نظیر مکه مکرمه، طائف، واحه‌های عراق عجم،  زندان کوفه، دارالاماره، منزل مختار و مسجد اعظم کوفه شبیه سازی گردیده است. همچنین برای نخستین بار شهرهای کوفه و مکه بر اساس نقشه‌های تاریخی به طور کامل مدل‌سازل شده‌اند.

مختار: فصل قیام

طی داستان مخاطبان با چندین شخصیت شناخته‌شده تاریخی مثل دوستان یا دشمنان مختار مواجه خواهند شد. همچنین توجه به بخش روایت و دیالوگ در فصل قیام بیشتر شده و تیمی متشکل از ۲۱ نفر از اساتید دوبله کشور با هنرمندی منوچهر والی‌زاده در نقش مهران و میثم نیکنام در نقش مختار با مدیریت حسام صادقی نیکو وظیفه صداپیشگی این بازی هک اند اسلش ایرانی را بر عهده داشته‌اند.

در ادامه برخی از جزییات منتشر شده از بازی ذکر شده است:

انتهای پیام/