فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب اعلام کرد

برگزاری بیش از 80 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در خنداب

صادقی به اجرای بیش از 80 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس شهرستان خنداب اشاره کرد و گفت: برگزاری صبحگاه مشترک، نواختن زنگ انقلاب در مدارس، عطر افشانی قبور شهدا، برگزاری نمایشگاه عکس، رژه خودرویی و موتوری از جمله برنامه های اجرایی در هفته گرامیداشت دفاع مقدس در این شهرستان است.
کد خبر: ۹۰۳۱۹ تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰

به گزارش دیار آفتاب؛فرهنگ و مکتب مترقی دفاع مقدس به عنوان گنجینه ای ارزشمند و دارای ابعاد وسیع و جامعی از ارزش ها،مفاهیم و زیبایی های دینی و معنوی و انسانی است که باید در تبیین  آن تمامی این ابعاد ویژگی و شاخص ها دیده شود .

هویت و ویژگی های حماسی و شجاعت رزمندگان در کنار ارزش ها، مفاهیم اخلاقی و انسانی در طول هشت سال دفاع مقدس برگرفته از فرهنگ ناب عاشوراست.

سرهنگ پاسدار محسن صادقی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت:امنیت امروز کشور مدیون جانفشانی شهدا و رشادت ایثارگران در دوران دفاع مقدس است که در سخت ترین ایام امتحان خود را پس داده اند.

وی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس مهمترین رویداد انقلابی در ایران است، خاطر نشان کرد: هشت سال دفاع مقدس در جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق، عاملی بازدارنده از بسیاری از توطئه ها و تعرض دشمنان به این سرزمین شد.

فرمانده ناحیه مقاومت خنداب تصریح کرد: ملت ایران با جانفشانی و جانبازی خود در هشت سال دفاع مقدس افتخار آفرینی کردند و با بصیرت تمام توانستند در برابر دشمن وحشی عراق بایستند و پیام بزرگ و سرنوشت ساز را به جهانیان مخابره کنند و نشان دادند که همواره در برابر توطئه افکنی ایستاده اند.

صادقی در ادامه به اجرای بیش از 80 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس شهرستان خنداب اشاره کرد و گفت: برگزاری صبحگاه مشترک، نواختن زنگ انقلاب در مدارس، عطر افشانی قبور شهدا، برگزاری نمایشگاه عکس، رژه خودرویی و موتوری از جمله برنامه های اجرایی در هفته گرامیداشت دفاع مقدس در این شهرستان است.

وی خاطرنشان کرد: دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدا، اجرای سرود خیابانی، گشت رضویون، برگزاری همایش پیشکسوتان، برگزاری مراسم آبروی محله، توزیع بسته های معیشتی ، اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم ، اجرای طرح شهید سلیمانی، برگزاری مسابقات مجازی از دیگر برنامه  های تدارک دیده شده برای گرامیداشت این هفته در خنداب است.

انتهای پیام/