وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۳
کد خبر: 90318
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۷
سردار سلیمانی در نودودومین رزمایش شهید سلیمانی مطرح کرد؛

ملت ایران در مقابله با ویروس کرونا افتخار آفریدند/ واکسیناسیون اولویت گام پنجم طرح شهید سلیمانی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین دوران شیوع ویروس کرونا در کشور را یکی از سه دوره افتخارآفرینی و انسجام ملت ایران در نیم قرن گذشته معرفی کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  تهران پرس؛ سردار «غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین عصر امروز در رزمایش بزرگ طرح شهید سلیمانی که در میدان آزادی برگزار شد، اظهار کرد: از تمامی کسانی که طی ۲۰ ماه گذشته در طرح شهید سلیمانی به مبارزه با ویروس کرونا پرداخته‌اند، تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: سردار حسن زاده فرمانده محترم سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ و تمامی مجموعه هایی که در استان تهران بزرگ در قالب طرح شهید سلیمانی زحمت می کشند، خداقوت می گویم. ملت ایران در نیم قرن اخیر سه بار انسجام خود را به عرضه ظهور رساندند. یکی در سال ۱۳۵۷ ملت ایران، زن و مرد، پیر و جوان در مقابل رژیم ستم کار ایستادند و نظام علوی جمهوری اسلامی ایران را در این سرزمین پاک و مقدس مستقر گردانیدند.

وی ادامه داد: دوران دوم، دوران دفاع مقدس بود که به اذعان تمام کسانی که سرگذشت تمامی ملت ها معطوف است، ملت ایران در دوران دفاع مقدس با وجود تمامی مشکلات و سختی ها انسجام خود را به ظهور رساندند. دور سوم نیز دوران شروع به ویروس کرونا در کشور است، ایران نیز مانند دیگر کشورها با شیوع ویروس کرونا مواجه شد اما در کنار بودن، فداکاری کادر بهداشت و درمان به مدافعان سلامت، بسیجیان و… به ویژه مردم ویژگی متمایز ایرانیان در مقابله با ویروس کرونا با دیگر کشورها بود، نه این نیز یک نقطه افتخارآمیز ملت ایران در مقابل دیگر کشورها ثبت شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: آن چیزی که در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی حائز اهمیت است حضور نیروهای داوطلب و فداکار است. افراد حاضر در این طرح فرزندان مردمی هستند که در مقابله با ویروس کرونا بدون هیچ چشم داشتی سینه سپر کرده اند. طرح شهید حاج قاسم سلیمانی که با همکاری سازمان بسیج مستضعفین و وزارت بهداشت در حال انجام است یک افتخار ملی است؛ این طرح به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی افتخار جهان اسلام مزین شده و این طرح مردم محور و با نقش آفرینی مردم بوده است.

سردار سلیمانی اظهار کرد: صمیمانه از همه عزیزان نواحی، یگان هاک نیرو ها، کارکنان شهرداری، مراکز درمانی، نیروی انتظامی و… و همکاران عزیز سپاهی و بسیجی تشکر میکنم. طرح شهید سلیمانی یک جهاد مقدس است و محور گام پنجم این طرح واکسیناسیون مد نظر است. تمرکز ما در شناسایی مبتلایان به ویروس کرونا با همکاری دیگر نهادها است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین وی با تاکید بر اینکه تمامی مردم ایران بسیجی هستند و همه در زمان شروع ویروس کرونا فداکاری کردند، گفت: در زمان شروع ویروس کرونا در کشور هر کسی به سهم خود نقش آفرینی کرده است و حتی کسانی فشارها و رنج ها را متحمل شدن نیز با همکاری خود نقش آفرینی کردند و این موضوع بسیار ستودنی و تحسین برانگیز است. اما چون ما در این دریای نعمت غوطه‌ور هستیم ارزش آن امروز برای ما روشن نیست و با سپری شدن زمان این دوران به عنوان یک دوران خوب و خاطره انگیز از همراهی و همکاری مردم نام خواهیم برد.

وی در ادامه گفت: در خصوص این جریان مدیریت مقام معظم رهبری بود که با میدان آوردن تمامی ظرفیت های کشور توانایی‌های ملت ایران این دوره پرمخاطره را مدیریت کردند، علیرغم اینکه دشمنان ما وضعیت دیگری را پیش بینی کرده بودند تا مدیریت مقام معظم رهبری خسارت های ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور به شدت کاهش یافت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار