صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است بخش خصوصی عزم جدی برای احیا و پویایی تولید و صادرات دارد/ضرورت تاسیس دانشکده سنگ کشور خطیب‌زاده: حوادث اخیر لبنان ریشه در فتنه‌گری رژیم صهیونیستی دارد
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۳
کد خبر: 90297
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳
نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در گفتگو با دیارآفتاب:

دولت قبل با گروکشی سلامت مردم به دنبال تصویب FATF بود/ درخواست ۲۰۵ نماینده مجلس برای محاکمه روحانی

آصفری گفت: وارد نکردن واکسن به اندازه مورد نیاز در دولت قبل و واردات حجم انبوهی از واکسن طی دو سه هفته گذشته توسط دولت سیزدهم نشان داد دولت قبل صرفا به دنبال جوسازی رسانه ای برای تصویب FATF   در کشور بود؛ لذا نباید کسانی که در این مدت با گروکشی سلامت مردم، به دنبال اهداف سیاسی بوده و کم کاری کردند، رها شوند.

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص واردات مقادیر زیادی واکسن کرونا با روی کار آمدن دولت سیزدهم، گفت: متاسفانه رئیس جمهور دولت قبل با ادعای دانستن زبان دنیا، بسیاری از مسائل کشور از جمله اقتصاد، مسائل عمرانی، بهداشت و درمان و در رأس آن واردات واکسن را به برجام،FATF  وCFT گره زده بود.

وی افزود: این در حالی است که مجلس یازدهم بارها به دولت قبل تذکر داده بود که چنین اشکالاتی ناشی از کم کاری دولت است و ربطی به مسائل سیاسی و سیاست خارجی ندارد.

آصفری تصریح کرد: دولت روحانی سعی داشت کم کاری خود را به گردن چنین مسائلی بیندازد و با گروکشی اقتصاد و سلامت مردم به دنبال اهداف سیاسی خود باشد. آنها به دنبال این بودند که با فشار بر مردم و نظامFATF  و CFT را به تصویب برسانند.

این نماینده ادامه داد: وارد نکردن واکسن به اندازه مورد نیاز در دولت قبل و واردات حجم انبوهی از واکسن طی دو سه هفته گذشته توسط دولت سیزدهم نشان داد دولت قبل صرفا به دنبال جوسازی رسانه ای برای تصویب FATF   در کشور بود؛ لذا نباید کسانی که در این مدت با گروکشی سلامت مردم، به دنبال اهداف سیاسی بوده و کم کاری کردند، رها شوند.

آصفری خاطرنشان کرد: 205 نفر از نمایندگان مطابق ماده 234 آیین نامه داخلی مجلس خواستار محاکمه رئیس جمهور روحانی شدند و دستگاه قضایی با توجه به این درخواست بایستی کسانی که باعث مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم شدند و با عدم واردات کافی واکسن سلامتی مردم را به خطر انداختند، رها نکرده و برخورد لازم را با آنان انجام دهد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار