گزارش تصویری| مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی اراک آغاز واکسیناسیون اصناف استان مرکزی از فردا شاهی که همه چیز را به انحصار خودش در آورده بود ایران - آمریکا / ملی پوشان فوتسال به دنبال قطعی کردن صعود به مرحله بعد آغاز واکسیناسیون دانش‌آموزان از دو هفته آینده دیپلماسی زمانی کارآمد است که همه طرف‌ها در عمل به آن پایبند باشند لیگ قهرمانان آسیا| قرعه سخت برای سرخ‌پوشان ایرانی/ نبرد انتقامی پرسپولیس و الهلال برای راه‌یابی به نیمه‌نهایی والیبال قهرمانی آسیا| پرواز بلند ایران به نیمه نهایی/ یک ۳ هیچ دیگر؛ حریف می‌طلبیم! 25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲
کد خبر: 90294
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷
فرمانده سپاه روح‌الله :

حفظ کرامت مردم ضرورت مهم حرکت در مسیر خدمت‌رسانی است

کریمی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین ضرورت‌ها برای حرکت در مسیر خدمت‌رسانی حفظ کرامت مردم است که خوشبختانه نهادهای انقلابی به این مسئله توجه ویژه دارند و رویکرد سپاه در این مسیر توانمندسازی مردم است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در آیین آغاز پویش ملی شور عاطفه‌ها و همکلاسی مهربان در استان مرکزی در دبیرستان فطرت اراک گفت: تسلیم نشدن در برابر دشمنان و زیر بار زورگویی‌ها نرفتن مهم‌ترین درس عاشورا است و انقلاب اسلامی که برگرفته از نهضت و قیام حسینی است راه حسینی و قیام عاشورا را بااقتدار دنبال خواهد کرد و ملت ایران در طول این سال‌ها نشان داده‌اند عزمی راسخ برای ادامه مسیر عاشورا دارند.

کریمی اظهار کرد: یکی از ضرورت‌های مهم امروز جامعه ترویج و تقویت فرهنگ امربه‌معروف و نهی از منکر است چراکه اگر این فرهنگ ارزشی در جامعه‌ای فراموش شود تحریف و فراموشی ارزش‌ها بر جامعه غلبه خواهد کرد و آسیب‌های زیادی به پیکره جامعه وارد می‌کند.

وی ادامه داد: امروزه دشمن با روش تحریف به دنبال فراموشی ارزش‌ها و فرهنگ‌های اسلامی است و از فضای مجازی به‌عنوان ابزار برای دور کردن جوانان از ارزش‌های اسلامی استفاده می‌کند و لذا باید نسبت به فتنه‌انگیزی‌ها هوشیارانه عمل کرد.

فرمانده سپاه روح‌الله افزود: مقاومت ملت ایران در طول ۴۲ سال انقلاب اسلامی راهبردهای دشمنان را با شکست جدی مواجه کرده و امروز پیروزی‌های جبهه مقاومت و افتخارآفرینی‌های آن لرزه بر اندام دشمنان انداخته است.

کریمی اضافه کرد: یکی از ویژگی‌های برجسته انقلاب اسلامی و مهم‌ترین دلیل موفقیت‌های ۴۲ ساله در کشور بسیج مردمی است که به برکت نهضت امام خمینی(ره) جاری شد و امروز همه تلاش و توان برای استفاده از ظرفیت مردم در امورات باشد.

وی گفت: مردم‌باوری، مردم‌داری و مردم یاری ویژگی مهم نظام اسلامی است و ضمن اینکه باید این سه شاخصه مهم همواره تقویت شوند نیز باید از ظرفیت مردم برای رفع مشکلات بیشتر به‌کارگیری شود.

فرمانده سپاه روح‌الله ادامه داد: خدمت به مردم مهم‌ترین اولویت نظام اسلامی است و سپاه با نگاه دینی و مکتبی خدمت بی‌منت و صادقانه به مردم را برای خود افتخار می‌داند و در این مسیر متوقف نخواهد شد و هیچ فرصتی را از دست نمی‌دهد.

کریمی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین ضرورت‌ها برای حرکت در مسیر خدمت‌رسانی حفظ کرامت مردم است که خوشبختانه نهادهای انقلابی به این مسئله توجه ویژه دارند و رویکرد سپاه در این مسیر توانمندسازی مردم است.

وی یادآور شد: مشارکت نهادهای انقلابی در طول بیماری کرونا برای انجام سنت‌های حسنه و کمک‌های مؤمنانه بسیار قابل‌تقدیر است و به برکت هم‌افزایی‌ها و مشارکت‌ها اتفاقات خوبی در سطح استان مرکزی رقم خورده که توزیع ۳۵۲ هزار بسته معیشتی یک نمونه از آن است.

فرمانده سپاه روح‌الله گفت: در طول بیماری کرونا یکی از اقدامات مؤثر در راستای مبارزه با ویروس و کاهش آسیب‌های بیماری اجرای طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است که در استان مرکزی بیش از ۱۵ هزار نفر در این راستا آموزش دیدند و بیش از ۸۰۰ گروه جهادی برای اجرای طرح نقش‌آفرینی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: مردم پایه بودن طرح شهید سلیمانی با محوریت مساجد یکی از دلایل موفقیت طرح است و بیش از یک ماه از اجرای مرحله پنجم طرح شهید سلیمانی می‌گذرد که علاوه بر اجرای مؤلفه‌های قبلی کمک به واکسیناسیون عمومی مردم نیز باقوت دنبال می‌شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار