مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی:

1477پایگاه کمک‌های مردمی مرکزی را در شور عاطفه‌ها جمع‌آوری می‌کنند/بهره‌مندی 8119 دانش‌آموز و دانشجو از خدمات کمیته امداد استان

مؤمنی با اشاره به اینکه در سال جاری بیش از ۱ هزار و ۴۷۷ پایگاه کمک‌های مردمی استان را در جشن شور عاطفه‌ها در آستانه بازگشایی مدارس جمع‌آوری می‌کنند گفت: هفت هزار و ۲۱۹ دانش‌آموز و ۹۰۰ دانشجو در استان مرکزی از خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بهره‌مند می‌شوند.
کد خبر: ۹۰۲۹۳ تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷

به گزارش دیار آفتاب؛ مجید مؤمنی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی در پویش ملی شور عاطفه‌ها در اراک گفت: استان مرکزی با همدلی مردم و مشارکت خیرین و دستگاه‌ها رتبه دوم احسان و نیکوکاری را در کشور کسب کرد و مردم استان در اطعام حسینی برگ زرینی آفریدند که بیش از ۵۰۰ هزار پرس غذا در ۱۵۰ آشپزخانه توزیع شد و همچنین ۳۵ هزار بسته غذایی به ارزش ۲۵ میلیارد تومان نیز توزیع شد.

مؤمنی اظهار کرد: در سال گذشته بیش از ۱ هزار و ۵۰۰ عدد تبلت به ارزش ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد و امیدواریم امسال شاهد برگزاری حضوری کلاس های درسی باشیم.

وی ادامه داد: در سطح استان مرکزی ۸۷۰ رابط فرهنگی وجود دارد و با توجه به اینکه هر مدرسه برای جمع آوری کمک اقدام می کند نیازمندان آن مدارس بهتر شناسایی خواهند شد و البته مدارسی که برخورداری دارند معین مدارس نیازمندتر انتخاب شده اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی بیان کرد: در سالجاری بیش از ۱ هزار و ۴۷۷ پایگاه کمک‌های مردمی استان را در جشن شور عاطفه‌ها در آستانه بازگشایی مدارس جمع آوری می‌کنند.

مؤمنی اضافه کرد: یک هزار و ۲۰۰ مدرسه، ۱۶ دفتر امداد و ۲۶۱ مرکز نیکوکاری در استان مرکزی از  ۲۱ شهریور تا ۱۱ مهرماه برای جمع‌آوری کمک‌ها پیش‌بینی‌شده است.

وی افزود: در سال گذشته ۷۹ میلیارد ریال در جشن عاطفه‌های استان مرکزی برای کمک به تحصیل دانش آموزان و دانشجویان جمع‌آوری شد و امسال افراد و خیرینی که قصد دارند در جشن عاطفه‌ها مشارکت کنند می‌توانند به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۶۱۴ به نیازمندان کمک کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی خاطرنشان کرد: هفت هزار و ۲۱۹ دانش‌آموز و ۹۰۰ دانشجو در استان مرکزی از خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام/