25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟ ورود ۵ میلیون دُز واکسن سینوفارم به کشور/آغاز واکسیناسیون زیر ۱۸ سال از مهر ماه بازگشت بی سابقه نخبگان علمی به کشور/ ایران رتبه ۷۸ را برای ماندن استعداد‌های خود در داخل دارد نمایش گروه کلاه‌سفیدهای ایرانی برای آژانس انرژی اتمی/ در جلسه میان گروسی با طرف ایرانی چه گذشت؟ غفلت از ظرفیت‌های بخش کشاورزی در توسعه اقتصادی کشور/ امید کشاورزان برای اصلاح الگوی کشت در دولت رئیسی ادامه پروژه تخریب برکت/ چرا ادعای «پرداخت یک‌میلیارد دلار برای واکسن ایرانی» از اساس کذب است قیمت بلیط هواپیما برای اربعین اعلام شد/ تشریح شرایط اعزام زائران به عراق واردات خودرو آزاد شد؟/شرایط ورود خودروهای خارجی به کشور موانع سرمایه گذاری باید برداشته شود
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴
کد خبر: 90293
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی:

1477پایگاه کمک‌های مردمی مرکزی را در شور عاطفه‌ها جمع‌آوری می‌کنند/بهره‌مندی 8119 دانش‌آموز و دانشجو از خدمات کمیته امداد استان

مؤمنی با اشاره به اینکه در سال جاری بیش از ۱ هزار و ۴۷۷ پایگاه کمک‌های مردمی استان را در جشن شور عاطفه‌ها در آستانه بازگشایی مدارس جمع‌آوری می‌کنند گفت: هفت هزار و ۲۱۹ دانش‌آموز و ۹۰۰ دانشجو در استان مرکزی از خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجید مؤمنی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی در پویش ملی شور عاطفه‌ها در اراک گفت: استان مرکزی با همدلی مردم و مشارکت خیرین و دستگاه‌ها رتبه دوم احسان و نیکوکاری را در کشور کسب کرد و مردم استان در اطعام حسینی برگ زرینی آفریدند که بیش از ۵۰۰ هزار پرس غذا در ۱۵۰ آشپزخانه توزیع شد و همچنین ۳۵ هزار بسته غذایی به ارزش ۲۵ میلیارد تومان نیز توزیع شد.

مؤمنی اظهار کرد: در سال گذشته بیش از ۱ هزار و ۵۰۰ عدد تبلت به ارزش ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد و امیدواریم امسال شاهد برگزاری حضوری کلاس های درسی باشیم.

وی ادامه داد: در سطح استان مرکزی ۸۷۰ رابط فرهنگی وجود دارد و با توجه به اینکه هر مدرسه برای جمع آوری کمک اقدام می کند نیازمندان آن مدارس بهتر شناسایی خواهند شد و البته مدارسی که برخورداری دارند معین مدارس نیازمندتر انتخاب شده اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی بیان کرد: در سالجاری بیش از ۱ هزار و ۴۷۷ پایگاه کمک‌های مردمی استان را در جشن شور عاطفه‌ها در آستانه بازگشایی مدارس جمع آوری می‌کنند.

مؤمنی اضافه کرد: یک هزار و ۲۰۰ مدرسه، ۱۶ دفتر امداد و ۲۶۱ مرکز نیکوکاری در استان مرکزی از  ۲۱ شهریور تا ۱۱ مهرماه برای جمع‌آوری کمک‌ها پیش‌بینی‌شده است.

وی افزود: در سال گذشته ۷۹ میلیارد ریال در جشن عاطفه‌های استان مرکزی برای کمک به تحصیل دانش آموزان و دانشجویان جمع‌آوری شد و امسال افراد و خیرینی که قصد دارند در جشن عاطفه‌ها مشارکت کنند می‌توانند به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۶۱۴ به نیازمندان کمک کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی خاطرنشان کرد: هفت هزار و ۲۱۹ دانش‌آموز و ۹۰۰ دانشجو در استان مرکزی از خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار