کشف 5 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در ساوه /3 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه از اجراي طرح عملياتي پليس شهرستان ساوه در توقیف 3 دستگاه خودروی شوتی و كشف انواع کالاهای خارجی قاچاق به ارزش تقریبی 5 میلیارد ریال در بازرسی از اين خودروها خبرداد.
کد خبر: ۹۰۲۸۸ تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ"علي اكبر عيسي آبادي" در اين باره بیان داشت: با ادامه يافتن طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا و پيگيري مطالبات شهروندان در برخورد با خودروهاي شوتي، طرحي عملياتي در اين زمینه از سوي ماموران انتظامي شهرستان ساوه اجرايي شد.

وی خاطرنشان کرد: در اجراي اين طرح عملياتي، مأموران پلیس آگاهی شهرستان ساوه در بازرسی از خودروهای توقیفی، موفق به کشف انواع پودر بدنسازی، لوازم الکتریکی، لوازم آرایشی و روغن موتور خارجی قاچاق شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه با اشاره به ارزش 5 میلیارد ریالی كالاي هاي كشف شده در اين عمليات در ارزیابی كارشناسان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي شهرستان ساوه افزود: در اين عملیات 3 نفر دستگير و پس از تشكيل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائي معرفي شدند.

سرهنگ عيسي آبادي در پایان با بيان تداوم طرح هاي مبارزه با قاچاق كالا و خودروهای شوتی در شهرستان ساوه اظهارداشت:شهروندان در صورت مشاهده فعالیت چنين خودروهايي در حمل کالای قاچاق و تردد آنها در سطح محورهاي مواصلاتي، موضوع را براي بررسي تخصصي، از طريق سامانه تلفنی 110 به پليس گزارش كنند.

انتهای پیام/