25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟ ورود ۵ میلیون دُز واکسن سینوفارم به کشور/آغاز واکسیناسیون زیر ۱۸ سال از مهر ماه بازگشت بی سابقه نخبگان علمی به کشور/ ایران رتبه ۷۸ را برای ماندن استعداد‌های خود در داخل دارد نمایش گروه کلاه‌سفیدهای ایرانی برای آژانس انرژی اتمی/ در جلسه میان گروسی با طرف ایرانی چه گذشت؟ غفلت از ظرفیت‌های بخش کشاورزی در توسعه اقتصادی کشور/ امید کشاورزان برای اصلاح الگوی کشت در دولت رئیسی ادامه پروژه تخریب برکت/ چرا ادعای «پرداخت یک‌میلیارد دلار برای واکسن ایرانی» از اساس کذب است قیمت بلیط هواپیما برای اربعین اعلام شد/ تشریح شرایط اعزام زائران به عراق واردات خودرو آزاد شد؟/شرایط ورود خودروهای خارجی به کشور موانع سرمایه گذاری باید برداشته شود
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
کد خبر: 90288
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲

کشف 5 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در ساوه /3 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه از اجراي طرح عملياتي پليس شهرستان ساوه در توقیف 3 دستگاه خودروی شوتی و كشف انواع کالاهای خارجی قاچاق به ارزش تقریبی 5 میلیارد ریال در بازرسی از اين خودروها خبرداد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ"علي اكبر عيسي آبادي" در اين باره بیان داشت: با ادامه يافتن طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا و پيگيري مطالبات شهروندان در برخورد با خودروهاي شوتي، طرحي عملياتي در اين زمینه از سوي ماموران انتظامي شهرستان ساوه اجرايي شد.

وی خاطرنشان کرد: در اجراي اين طرح عملياتي، مأموران پلیس آگاهی شهرستان ساوه در بازرسی از خودروهای توقیفی، موفق به کشف انواع پودر بدنسازی، لوازم الکتریکی، لوازم آرایشی و روغن موتور خارجی قاچاق شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه با اشاره به ارزش 5 میلیارد ریالی كالاي هاي كشف شده در اين عمليات در ارزیابی كارشناسان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي شهرستان ساوه افزود: در اين عملیات 3 نفر دستگير و پس از تشكيل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائي معرفي شدند.

سرهنگ عيسي آبادي در پایان با بيان تداوم طرح هاي مبارزه با قاچاق كالا و خودروهای شوتی در شهرستان ساوه اظهارداشت:شهروندان در صورت مشاهده فعالیت چنين خودروهايي در حمل کالای قاچاق و تردد آنها در سطح محورهاي مواصلاتي، موضوع را براي بررسي تخصصي، از طريق سامانه تلفنی 110 به پليس گزارش كنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار