گزارش تصویری| مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی اراک شاهی که همه چیز را به انحصار خودش در آورده بود ایران - آمریکا / ملی پوشان فوتسال به دنبال قطعی کردن صعود به مرحله بعد آغاز واکسیناسیون دانش‌آموزان از دو هفته آینده دیپلماسی زمانی کارآمد است که همه طرف‌ها در عمل به آن پایبند باشند لیگ قهرمانان آسیا| قرعه سخت برای سرخ‌پوشان ایرانی/ نبرد انتقامی پرسپولیس و الهلال برای راه‌یابی به نیمه‌نهایی والیبال قهرمانی آسیا| پرواز بلند ایران به نیمه نهایی/ یک ۳ هیچ دیگر؛ حریف می‌طلبیم! 25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟ ورود ۵ میلیون دُز واکسن سینوفارم به کشور/آغاز واکسیناسیون زیر ۱۸ سال از مهر ماه
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶
کد خبر: 90271
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۲
گزارش تصویری/

تصاویر/ زندگی در سایه قرآن

حسینیه امام رضا(ع) بیرجند یا همان مدرسه شوکتحسینیه امام رضا(ع) بیرجند یا همان مدرسه شوکتیه چند سالی است که میزبان شبانه روزی حافظان قرآن کریم شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سرویس چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینیه امام رضا(ع) بیرجند یا همان مدرسه شوکتیه چند سالی است که میزبان شبانه روزی حافظان قرآن کریم شده است. مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا(س) شعبه خراسان‌جنوبی اکنون آموزش گروه‌های ۱۳ تا ۲۳ سال را در این مکان به عهده دارد و افراد از استان‌های مختلف در این مرکز آموزش می‌بینند.

captcha
آخرین اخبار