25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟ ورود ۵ میلیون دُز واکسن سینوفارم به کشور/آغاز واکسیناسیون زیر ۱۸ سال از مهر ماه بازگشت بی سابقه نخبگان علمی به کشور/ ایران رتبه ۷۸ را برای ماندن استعداد‌های خود در داخل دارد نمایش گروه کلاه‌سفیدهای ایرانی برای آژانس انرژی اتمی/ در جلسه میان گروسی با طرف ایرانی چه گذشت؟ غفلت از ظرفیت‌های بخش کشاورزی در توسعه اقتصادی کشور/ امید کشاورزان برای اصلاح الگوی کشت در دولت رئیسی ادامه پروژه تخریب برکت/ چرا ادعای «پرداخت یک‌میلیارد دلار برای واکسن ایرانی» از اساس کذب است قیمت بلیط هواپیما برای اربعین اعلام شد/ تشریح شرایط اعزام زائران به عراق واردات خودرو آزاد شد؟/شرایط ورود خودروهای خارجی به کشور موانع سرمایه گذاری باید برداشته شود
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
کد خبر: 90261
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۲
گزارش تصویری/

بازدید معاون سازمان بسیج از مرکز واکسیناسیون «شهید سلیمانی» اراک

سردار«ابراهیم نجفی» معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین به همراه جمعی از مسئولین استانی از مرکز واکسیناسیون «شهید سلیمانی» اراک بازدید کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سپاه و بسیج در سطح استان مرکزی در ۲۵ مرکز تجمیعی واکسیناسیون در کنار دانشگاه علوم پزشکی نقش آفرینی می کند و همچنین یک مرکز مستقل «شهید سلیمانی» در اراک برای واکسیناسیون خدمات ارائه می دهد. 

مرکز واکسیناسیون «شهید سلیمانی» اراک ظرفیت تزریق روزانه ۳ هزار دُز واکسن برای زنان و مردان را دارد و با توجه به سهمیه واکسن در روز این مرکز روزانه یک هزار دوز واکسن تزریق می کند.

 زمان فعالیت مرکز واکسیناسیون «شهید سلیمانی» اراک در نوبت صبح از ۸ تا ۱۳ و عصرها ۱۶ الی ۲۰ است. یکی از اقدامات جدید در راستای تسریع واکسیناسیون عمومی راه اندازی تیم های سیار برای واکسینه کردن مردم در مناطق محروم و کم برخوردار است که ۱۲ تیم در سطح استان در این راستا فعالیت می کنند.

captcha
آخرین اخبار