جام جهانی فوتبال هر ۲ سال یک بار/ پیرمرد فرانسوی نقش اول بازی فیفا وضعیت تولید واکسن های برکت و پاستور/خبر خوش برای ۲ تا ۱۸ ساله ها وحدت؛ مهمترین نقطه هراس دشمنان از جامعه اسلامی/ سیستان و بلوچستان سمبل وحدت و اتحاد در کشور اظهارات طارمی بعد از درخشش مقابل میلان و پیروزی ارزشمند پورتو مشکلات دنیای اسلام تحمیلی و خواست قدرت‌های ضد اسلام است/ استقبال از مذاکرات میان ایران و عربستان کشف ۴۰۰ کیلوگرم تریاک در دلیجان «پرونده بنزینی» زنگنه و ابتکار به قوه قضائیه ارسال شد رویکرد برگزاری جشنواره مالک اشتر الگوسازی و تربیت الگو است جهاد علمی مهمترین ماموریت بسیج در گام دوم انقلاب است پیوند کلیه حیوان به انسان برای نخستین بار در جهان
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۱
کد خبر: 90260
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:

روایت گری میدانی در مرکز موزه دفاع مقدس استان برگزار می شود/برگزاری 700 برنامه در هفته دفاع مقدس

کریمی گفت: با توجه به ضرورت تبیین نقش استان مرکزی در دفاع مقدس برای نسل جوان در طول یک هفته نمایشگاه راویان برجسته دفاع مقدس در نمایشگاه حضور پیدا می کنند و برنامه های روایت گری نیز تدارک دیده شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی امروز (یکشنبه) در نشست کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد کنگره شهدای استان مرکزی گفت: در راستای گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس در استان مرکزی ستاد کنگره شهدای استان مرکزی با ۲۵ کمیته و ۱۶ کارگروه تخصصی و با حضور اقشار، آحاد مردم و فعالین فرهنگی و اجتماعی فعال شد و مهمترین برنامه ها در سالجاری از ۳۰ شهریور تا ۷ مهر ماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس با حضور ویدئو کنفرانسی ریاست محترم جمهوری، رژه حماسی و اقتدار موتور سواران نیروهای مسلح استان، افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس در محل موزه فرهنگی استان و در برخی شهرستان ها، نواختن زنگ مقاومت در مدارس به شرط بازگشایی در اول مهرماه، حضور کارکنان نیروهای مسلح در نماز جمعه و اجرای طرح شهید سلیمانی در راستای مقابله با بیماری کرونا از شاخص ترین برنامه های هفته دفاع مقدس در سالجاری است.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی اظهار کرد:  نمایشگاه دستاوردهای دفاعی و علمی که در موزه دفاع مقدس برگزار می شود برنامه های فرهنگی و محتوایی ویژه ای درنظر گرفته شده که با حضور پیشکسوتان، کارشناسان و فعالین فرهنگی برگزار می شود.

وی بیان کرد:  با توجه به ضرورت تبیین نقش استان مرکزی در دفاع مقدس برای نسل جوان در طول یک هفته نمایشگاه راویان برجسته دفاع مقدس در نمایشگاه حضور پیدا می کنند و برنامه های روایت گری نیز تدارک دیده شده است.

کریمی ادامه داد: نقد و بررسی کتاب های دفاع مقدس و رونمایی از کتاب های تازه تهیه شده از برنامه های دیگر نمایشگاه است که پیشکسوتان در کنار کارشناسان هنری و ادبی در غرفه کتاب حضور پیدا می کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط بیماری کرونا و محدودیت های لازم در نمایشگاه پخش زنده از مراسمات و برنامه ها از شبکه استانی در دستور کار قرار گرفته و انتظار می رود با مستنداتی فاخر در این راستا مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس در ادارات، سازمان ها و نهادها از هفته دفاع مقدس شروع خواهد شد و انتظار داریم تا پایان سال بیش از ۳۰ هزار پیشکسوت و رزمنده دفاع مقدس و مقاومت در استان مرکزی تجلیل آنها صورت پذیرد.

وی با تقدیر از کمیته روابط عمومی بیان کرد: خوشبختانه کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی کنگره شهدای استان مرکزی در طی سال های گذشته با استفاده از ظرفیت های رسانه ای اقدامات قابل توجهی انجام داده و امروز انتظاری که از عزیزان رسانه ای داریم توجه ویژه به برنامه های چهل و یکمین هفته گرامیداشت دفاع مقدس است.

کریمی تأکید کرد: ابتکار و خلاقیت در پوشش و اطلاع رسانی برنامه های دفاع مقدس برای جذب مخاطب از ضرورت های کار رسانه ای در حوزه ایثار و شهادت است و امیدواریم رسانه ها همچون گذشته خوش بدرخشند و اقدامات ماندگار انجام دهند.

وی گفت: توجه به برنامه های شهرستانی در هفته دفاع مقدس اولویت کاری رسانه ها باشد چراکه برنامه های قابل توجهی در این هفته توسط شهرستان ها انجام خواهد شد.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از ۷۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس هدف گذاری شده و با توجه به استقبال ادارات، سازمان ها و نهادها قطعا تا روزهای آینده حجم برنامه ها افزایش پیدا می کند و محوریت کلیه برنامه های دفاع مقدس در سالجاری تحقق و تبیین شعار حماسی "مامقتدریم" است.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار