حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟ حمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها/ اطلاعات تکمیلی پس از جمع‌بندی نهایی منتشر می‌شود شروع خوب سریال جدید شبکه سه/ «سرجوخه» درباره کدام سلبریتی‌ها افشاگری می‌کند؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۸
کد خبر: 90259
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۲
معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه روح الله استان مرکزی خبر داد

تزریق روزانه یک هزار دوز واکسن در مرکز شهید سلیمانی اراک

امینی گفت: مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی اراک ظرفیت تزریق روزانه ۳ هزار دُز واکسن برای زنان و مردان را دارد و با توجه به سهمیه واکسن در روز این مرکز روزانه یک هزار دوز واکسن تزریق می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد تقی امینی معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه روح الله استان مرکزی عصر امروز(یکشنبه) در آیین بازدید سردار ابراهیم نجفی معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین از مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی اراک و نقاهتگاه تخصصی بیماران کرونایی گفت: بیش از یک ماه از راه اندازی نقاهتگاه تخصصی بیماران کرونایی در اراک می گذرد که این نقاهتگاه با ظرفیت ۱۰ تخت ویژه در طول یک ماه گذشته خدمات تخصصی به بیماران ارائه داده است.

وی افزود: سپاه و بسیج در سطح استان مرکزی در ۲۵ مرکز تجمیعی واکسیناسیون در کنار دانشگاه علوم پزشکی نقش آفرینی می کند و همچنین یک مرکز مستقل شهید سلیمانی در اراک برای واکسیناسیون خدمات ارائه می دهد.

معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی اراک ظرفیت تزریق روزانه ۳ هزار دُز واکسن برای زنان و مردان را دارد و با توجه به سهمیه واکسن در روز این مرکز روزانه یک هزار دوز واکسن تزریق می کند.

وی ادامه داد: زمان فعالیت مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی اراک در نوبت صبح از ۸ تا ۱۳ و عصرها ۱۶ الی ۲۰ است.

امینی خاطر نشان کرد: یکی از اقدامات جدید در راستای تسریع واکسیناسیون عمومی راه اندازی تیم های سیار برای واکسینه کردن مردم در مناطق محروم و کم برخوردار است که ۱۲ تیم در سطح استان در این راستا فعالیت می کنند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار