25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟ ورود ۵ میلیون دُز واکسن سینوفارم به کشور/آغاز واکسیناسیون زیر ۱۸ سال از مهر ماه بازگشت بی سابقه نخبگان علمی به کشور/ ایران رتبه ۷۸ را برای ماندن استعداد‌های خود در داخل دارد نمایش گروه کلاه‌سفیدهای ایرانی برای آژانس انرژی اتمی/ در جلسه میان گروسی با طرف ایرانی چه گذشت؟ غفلت از ظرفیت‌های بخش کشاورزی در توسعه اقتصادی کشور/ امید کشاورزان برای اصلاح الگوی کشت در دولت رئیسی ادامه پروژه تخریب برکت/ چرا ادعای «پرداخت یک‌میلیارد دلار برای واکسن ایرانی» از اساس کذب است قیمت بلیط هواپیما برای اربعین اعلام شد/ تشریح شرایط اعزام زائران به عراق واردات خودرو آزاد شد؟/شرایط ورود خودروهای خارجی به کشور موانع سرمایه گذاری باید برداشته شود
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
کد خبر: 90258
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱
معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین:

۱۷۵ مرکز واکسیناسیون توسط سپاه و بسیج دایر شده/ افزایش مراکز واکسیناسیون در روزهای آینده

نجفی با بیان اینکه بسیج و سپاه در سطح کشور بیش از ۱۷۵ مرکز واکسیناسیون مستقل دایر کرده،گفت: قطعا در روزهای آینده تعداد مراکز افزایش پیدا می کند و همچنین در کلیه مراکز دیگر کمک به دانشگاه های علوم پزشکی می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار ابراهیم نجفی معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین در آیین بازدید از مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی اراک و نقاهتگاه تخصصی بیماران کرونایی اراک گفت: کادر درمان و مدافعان سلامت با تکیه بر فرهنگ دفاع مقدس بار دیگر روحیه ایثار و ازخودگذشتگی را در جامعه احیا کردند و انصافا خدمات ارائه شده توسط کادر درمان در طول بیماری کرونا با هیچ زبانی قابل بیان و جبران نیست.

وی افزود: نقش آفرینی در آرامش جامعه و تامین سلامت مردم دستاورد حضور بسیج و سپاه در بیماری کرونا است و خوشبختانه امروز با افزایش ظرفیت های زیرساختی در مقابله با کرونا به موفقیت های خوبی دست پیدا کردیم.

معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: امروز آرایش قدرتمند سپاه و بسیج در کنار کادر بهداشت و درمان جامعه بسیاری از تهدیدات را از جامعه اسلامی دور کرده و این آرایش قدرتمند باید تا پایان بیماری ادامه دار باشد.

وی بیان کرد: مشارکت مردم برای تقویت آرایش دفاعی جامعه در برابر ویروس کرونا و آسیب های آن یک ضرورت است و اگر اجرای طرح شهید سلیمانی به شکل دقیق دنبال شود قطعا در بسیاری از بخش ها بسیج مردمی رقم می خورد چراکه مهمترین مولفه طرح شهید سلیمانی مردم پایه بودن آن است.

نجفی تأکید کرد: توسعه مراکز واکسیناسیون در دستور کار سپاه و بسیج است و با توجه به دستور دقیق فرمانده کل سپاه به فرماندهان استانی هیچ گونه محدودیتی در این راستا وجود ندارد.

وی با بیان اینکه بسیج و سپاه در سطح کشور بیش از ۱۷۵ مرکز واکسیناسیون مستقل دایر کرده،گفت: قطعا در روزهای آینده افزایش پیدا می کند و همچنین در کلیه مراکز دیگر کمک به دانشگاه های علوم پزشکی می کند.

معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: اقدامات استان مرکزی در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی قابل قبول است و خوشبختانه باتوجه به ظرفیت های زیاد استان و عزم راسخ بسیجیان امیدواریم اقدامات در راستای واکسیناسیون عمومی مردم سرعت بیشتری به خود بگیرد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار