حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟ حمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها/ اطلاعات تکمیلی پس از جمع‌بندی نهایی منتشر می‌شود شروع خوب سریال جدید شبکه سه/ «سرجوخه» درباره کدام سلبریتی‌ها افشاگری می‌کند؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۰
کد خبر: 90257
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی:

۵۵ عنوان خدمت به مردم و بیماران کرونایی در طرح شهید سلیمانی ارائه می شود 

گودرزی بیان کرد: در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی بیش از ۵۵ عنوان خدمت به مردم و بیماران کرونایی ارائه شد و کلیه برنامه های انجام شده در طی نوزده ماه گذشته رویکرد آن خدمت رسانی به مردم بود.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی در نشست قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا(ع) با حضور سردار ابراهیم نجفی معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین در ستاد سپاه روح الله استان مرکزی گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا بسیجیان در قالب طرح شهید سلیمانی در حوزه های رصد و شناسایی، حمایتی، مراقبتی، نظارتی و رهگیری نقش آفرینی موثر کردند که در مرحله پنجم بیماری اقدام برای واکسیناسیون عمومی مردم نیز  اضافه شد.

گودرزی اظهار کرد: اجرای مرحله پنجم طرح شهید سلیمانی با احیا و تقویت تیم های تخصصی مورد توجه قرار گرفت که در استان مرکزی بیش از ۲ هزار و ۱۹۹ تیم رصد، ۱۳۵ تیم مراقبتی، ۶۲۵ تیم حمایتی، ۶۶۰ تیم نظارتی ، ۴۰۶ تیم رهگیری و ۲۶ تیم واکسیناسیون برای اجرای طرح شهید سلیمانی سازماندهی شد.

وی ادامه داد: آموزش بسیجیان برای نقش آفرینی یکی از اقدامام مهم در طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مورد توجه بود که در سطح استان مرکزی بیش از ۱۵ هزار بسیجی برای اجرای طرح آموزش دیدند.

گودرزی بیان کرد: در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی بیش از ۵۵ عنوان خدمت به مردم و بیماران کرونایی ارائه شد و کلیه برنامه های انجام شده در طی نوزده ماه گذشته رویکرد آن خدمت رسانی به مردم بود.

وی یادآور شد: مردم پایه بودن یکی از مهمترین شاخصه های موفقیت در طرح شهید سلیمانی است و امروز برای اجرای واکسیناسیون عمومی جامعه باید از ظرفیت مردم نیز استفاده شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی گفت:استان مرکزی در اجرای نهضت کمک مومنانه بسیار خوش درخشید که با مشارکت مردم و خیرین و در قالب قرارگاه کمک مومنانه بیش از ۳۵۲ هزار بسته معیشتی، یک هزار و ۱۷۰ سری جهیزیه، ۲۵ هزار بسته لوازم التحریر، یک میلیون و ۶۰۰ هزار پرس غذای گرم ، ۳ میلیون بسته بهداشتی و ۵۱۰ عدد تبلت و گوشی در سطح استان مرکزی توزیع شد که ارزش ریالی آن بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان است.

وی افزود: خدمت در قالب همیاران بیمار از اقدامات مهم طرح شهید سلیمانی در پیک پنجم کرونا است که بیش از ۳۰۰ نفر از طلاب بسیجی در سطح استان سازماندهی شدند و در راستای اجرای محدودیت های تردد، بسیج در ۵۶ نقطه از استان در کنار ناجا نقش آفرینی می کند.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار