جام جهانی فوتبال هر ۲ سال یک بار/ پیرمرد فرانسوی نقش اول بازی فیفا وضعیت تولید واکسن های برکت و پاستور/خبر خوش برای ۲ تا ۱۸ ساله ها وحدت؛ مهمترین نقطه هراس دشمنان از جامعه اسلامی/ سیستان و بلوچستان سمبل وحدت و اتحاد در کشور اظهارات طارمی بعد از درخشش مقابل میلان و پیروزی ارزشمند پورتو مشکلات دنیای اسلام تحمیلی و خواست قدرت‌های ضد اسلام است/ استقبال از مذاکرات میان ایران و عربستان کشف ۴۰۰ کیلوگرم تریاک در دلیجان «پرونده بنزینی» زنگنه و ابتکار به قوه قضائیه ارسال شد رویکرد برگزاری جشنواره مالک اشتر الگوسازی و تربیت الگو است جهاد علمی مهمترین ماموریت بسیج در گام دوم انقلاب است پیوند کلیه حیوان به انسان برای نخستین بار در جهان
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۳
کد خبر: 90256
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۰
مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه روح الله:

تعدد مراکز واکسیناسیون یکی از الزامات در شرایط فعلی است 

محمد دوست گفت: یکی از الزامات دیگر در شرایط فعلی تعدد مراکز واکسیناسیون است چراکه این اقدام علاوه بر جلوگیری از تجمعات و شلوغی ها در مراکز روند واکسیناسیون را تسریع می کند که بسیج جامعه پزشکی استان مرکزی در کنار سایر بخش های سپاه آمادگی کامل برای افزایش مراکز واکسیناسیون را دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سعید محمد دوست مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه روح الله در نشست قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا(ع) با حضور سردار ابراهیم نجفی معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین در ستاد سپاه روح الله استان مرکزی گفت: در پیک پنجم کرونا تمام امکانات و ظرفیت های بسیج و سپاه برای واکسیناسیون عمومی مردم در دستور کار قرار گرفت که نتایج خوبی همچون دلگرمی و امیدآفرینی مردم به همراه داشت.

محمد دوست اظهار کرد: حضور بسیج در همه صحنه ها همواره امیدآفرین بوده و در طول بیماری کرونا موجب خنثی سازی توطئه های دشمنان و شکست سنگین راهبردهای آنها شد.

وی افزود: بهداشت و درمان دو سیستم مجزا از یکدیگر هستند و البته همچون زنجیره به یکدیگر متصل می باشند و باید اقدامات حمایتی و تقویتی در این دو حوزه با یکدیگر انجام شود.

محمد دوست افزود: در طی بیماری کرونا اقدامات خوبی در حوزه بهداشت انجام شده اما با توجه به طولانی شدن شیوع کرونا نیاز است حوزه درمان نیز بیشتر مورد توجه باشد و خصوصا زیرساخت ها و نیروی انسانی بیشتر تقویت شوند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه روح الله گفت: 

یکی از الزامات دیگر در شرایط فعلی تعدد مراکز واکسیناسیون است چراکه این اقدام علاوه بر جلوگیری از تجمعات و شلوغی ها در مراکز روند واکسیناسیون را تسریع می کند که بسیج جامعه پزشکی استان مرکزی در کنار سایر بخش های سپاه آمادگی کامل برای افزایش مراکز واکسیناسیون را دارد.

وی خاطرنشان کرد: فرهنگ سازی برای موثربودن واکسیناسیون یک ضرورت مهم است چراکه امروز دشمنان به دنبال ترساندن مردم از واکسن هستند که با فرهنگ سازی و نقش آفریی ائمه محترم جمعه و جماعت، افراد صاحب نفوذ، تریبون داران و رسانه ها می توان جلوی فتنه انگیزی های دشمنان را گرفت.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار