حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟ حمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها/ اطلاعات تکمیلی پس از جمع‌بندی نهایی منتشر می‌شود شروع خوب سریال جدید شبکه سه/ «سرجوخه» درباره کدام سلبریتی‌ها افشاگری می‌کند؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۵
کد خبر: 90254
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۲
معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین: 

طرح شهید سلیمانی تا ریشه کن شدن کرونا با قوت ادامه پیدا می کند

نجفی گفت: امروز به برکت طرح شهید سلیمانی و مجاهدت کادر درمان و بسیجیان ایران اسلامی به موفقیت های بسیار بزرگی در امر مبارزه و کنترل بیماری دست پیدا کرده که باید تا ریشه کن شدن بیماری با قوت ادامه پیدا کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار ابراهیم نجفی معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین در نشست قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا(ع) در ستاد سپاه روح الله استان مرکزی گفت: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری در روزهای گذشته مهمترین اولویت کشور مقابله با بیماری منحوس کرونا و رفع مشکلات معیشتی مردم است که سپاه و بسبج در راستای لبیک به فرمایش حضرت آقا همه توان و امکانات خود را پای کار آورده است.

نجفی اظهار کرد: فلسفه وجودی سپاه دفاع همه جانبه از اسلام، انقلاب وارزش های اسلامی است و امروز تلاش برای تامین سلامت و کمک به کاهش آسیب های بیماری کرونا مصداق دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است و سپاه در این خصوص تمام قد در میدان است.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین اقدامات سپاه در طول بیماری کرونا اجرای طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است که بسیجیان در ابعاد مختلف برای مقابله و کاهش آسیب های بیماری نقش آفرینی می کنند.

نجفی افزود: خوشبختانه در اجرای مراحل قبلی طرح شهید سلیمانی بسیجیان به خوبی درخشیدند و بار دیگر کارآمدی بسیج را نشان دادند و امروز طرح موفق شهید سلیمانی به عنوان یک الگویی برتر مطرح است و البته می تواند در بسیاری از بخش های سلامت نیز مورد استفاده قرار گیرد.

معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: در مرحله پنجم طرح شهید سلیمانی با بروز رسانی و رفع خلاء ها طرح برای مقابله با پیک پنجم کرونا فعال شد و ضمن تشدید اقدامات گذشته تمرکز جدی بر روی واکسیناسیون قرار گرفت و سپاه علاوه بر کمک به مراکز دانشگاهی واکسیناسیون اقدام به مراکزی مستقل نیز نمود.

وی یادآور شد: خوشبختانه اقشار بسیج در اجرای طرح شهید سلیمانی خوش درخشیدند و در برخی از اقشار همچون بسیج طلاب روحانیون جهادی و بسیجی حماسه های ماندگاری خلق کردند.

نجفی گفت: روحانیون و طلاب بسیجی علاوه بر اقدامات تبلیغی و فرهنگ سازی و حضور موثر در قالب قرارگاه محله محور شهید سلیمانی بسیاری از نگرانی ها همچون تغسیل و تدفین فوت شدگان کرونایی را برطرف کردند.

معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی طلاب و روحانیون همواره در عرصه های متفاوت پیشگام ، روشن گر و بصیرت افزا بودند و با روحیه ایثار و ازخودگذشتگی برای خدمت به مردم و بیماران کرونایی تمام قد حاضر شدند که قابل تقدیر است.

وی اضافه کرد: امروز به برکت طرح شهید سلیمانی و مجاهدت کادر درمان و بسیجیان ایران اسلامی به موفقیت های بسیار بزرگی در امر مبارزه و کنترل بیماری دست پیدا کرده که باید تا ریشه کن شدن بیماری با قوت ادامه پیدا کند.

نجفی گفت: تشدید همه مولفه های طرح شهید سلیمانی در دستور کار سپاه و بسیج است و همه مولفه های طرح بایکدیگر باید دنبال شوند چراکه همچون زنجیره متصل به یکدیگر و مکمل هم هستند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه سپاه روح الله استان مرکزی در اجرای طرح شهید سلیمانی موفق عمل کرده و بسیاری از اقدامات در راستای رفع آسیب های بیماری کرونا بسیار امیدبخش و امیدآفرین است که باید با قوت دنبال شوند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار