گزارش تصویری| مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی اراک آغاز واکسیناسیون اصناف استان مرکزی از فردا شاهی که همه چیز را به انحصار خودش در آورده بود ایران - آمریکا / ملی پوشان فوتسال به دنبال قطعی کردن صعود به مرحله بعد آغاز واکسیناسیون دانش‌آموزان از دو هفته آینده دیپلماسی زمانی کارآمد است که همه طرف‌ها در عمل به آن پایبند باشند لیگ قهرمانان آسیا| قرعه سخت برای سرخ‌پوشان ایرانی/ نبرد انتقامی پرسپولیس و الهلال برای راه‌یابی به نیمه‌نهایی والیبال قهرمانی آسیا| پرواز بلند ایران به نیمه نهایی/ یک ۳ هیچ دیگر؛ حریف می‌طلبیم! 25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷
کد خبر: 90246
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
پلیس فتای استان مرکزی خبر داد؛

کلاهبرداری با تبلیغات دروغین فروش تجهیزات پزشکی پیشگیری از کرونا در سایت دیوار 

رئیس پلیس فتا استان از دستگیری فردی که با تبلیغات دروغین فروش تجهیزات پزشکی پیشگیری از کرونا در سایت دیوار از شهروندی اراکی کلاهبرداری کرده بود، خبر داد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ رئیس پلیس فتا استان از دستگیری فردی که با تبلیغات دروغین فروش تجهیزات پزشکی پیشگیری از کرونا در سایت دیوار از شهروندی اراکی کلاهبرداری کرده بود، خبر داد. 

سرهنگ"احسان آنقی" در تشریح این خبر گفت: با اعلام شکایتی از سوی یکی از شهروندان اراکی، مبنی بر کلاهبرداری از او در فضای مجازی، بررسی موضوع از سوی کارشناسان این پلیس آغاز شد.

وی افزود: فرد شاکی در اظهاراتش به ماموران انتظامی اذعان داشت که مدتی پیش تبلیغاتی از فروش دستکش و دیگر تجهیزات پیشگیری از کرونا را در سایت دیوار مشاهده کرده و بعد از تماس با شماره همراه فرد آگاهی دهنده، مبلغی 30 میلیون ریال برای خرید این تجهیزات به این فرد پرداخت می کند.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: بعد از این پرداخت و عدم پاسخگویی شماره تلفن همراه فرد آگهی دهند، شاکی متوجه می شود که از او کلاهبرداری شده است.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در ادامه با توجه به اقدام به موقع کارشناسان پلیس در انسداد حساب کلاهبردار و پیگیری وجه کلاهبرداری شده، متهم که اهل و ساکن شهر تهران بود، شناسایی شد.

سرهنگ آنقی خاطر نشان کرد، افزود: با توجه به انسداد وجه در حساب متهم، طی هماهنگی انجام شده با مرجع قضایی، وجه کلاهبرداری شده به حساب شاکی بازگردانده و پرونده نیز پس از تکمیل تحقیقات به دادسرا ارسال شد.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی با درخواست از هموطنان در خصوص دقت در خرید های اینترنتی و عدم اعتماد به افراد ناشناس بیان داشت: در هنگام خرید به هیچ وجه بیعانه واریز نکنید و خرید های خود را تنها از طریق فروشگاه های معتبر و شناخته شده انجام دهید.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار