رئیس جمهور دوشنبه شب با مردم سخن می گوید ماشین تخریب انتصابات دولت از کجا کوک می‌شود؟ برای اعتلای بسیج باید به جوانان خلاق میدان داد/ دولت اسلامی با دیوان‌سالاری محقق نمی‌شود تحسین کاربران از اهدای مدال قهرمان المپیک و جهان به شهید گمنام/ تو دنیای سعید ملایی‌ها تو محمدرضا گرایی باش! «شیر خفته» کرونا را بیدار نکنیم؛ سایه «پیک ششم» را جدی بگیریم! مستاجران وام ودیعه مسکن را گرفتند؟ شهادت یک پاسدار اهل خمین در درگیری با سارقین مسلح نامه 160 نماینده به رئیس جمهور/ دولت برای استفاده حداکثری از پیمان شانگهای برنامه‌ریزی کند وزیر بهداشت: واردات واکسن به ۱۶۰ میلیون دُز می‌رسد/ از مراجع برای تشویق مردم به واکسیناسیون کمک می‌خوا‌هم ارز 4200 تومانی به سفره مردم نرسید/ حمایت از اقشار کم‌درآمد با پرداخت یارانه مستقیم
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۲۱
کد خبر: 90238
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱

توقیف خودروی حامل 988 هزار نخ سیگار قاچاق در دليجان 

فرمانده انتظامی استان از عمليات پليس در توقیف یک دستگاه وانت نیسان حامل 988 هزار نخ سیگار قاچاق در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان دليجان خبر داد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده انتظامی استان از عمليات پليس در توقیف یک دستگاه وانت نیسان حامل 988 هزار نخ سیگار قاچاق در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان دليجان خبر داد. 

سردار "حسن مفخمی شهرستانی" در بيان جزئيات اين خبر بیان داشت: در ادامه اجراي طرح هاي مبارزه با قاچاق کالا، مأموران انتظامي شهرستان دليجان از تردد يک دستگاه وانت نیسان حامل کالاي قاچاق در يكي از محورهاي مواصلاتي اين شهرستان مطلع شدند و رسيدگي به موضوع را در دستور کار خود قرار داده اند.

وی خاطر نشان کرد: در اجراي تمهيداتي انجام شده از سوي ماموران انتظامي، خودرو شناسايي و در عملياتي توقيف و مورد بازرسي قرار گرفت.

فرمانده انتظامي استان مركزي افزود: در بازرسی از اين خودرو، 988 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش 6 ميليارد ريال در ارزيابي كارشناسان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي اين شهرستان كشف شد.

سردار" مفخمی شهرستانی" با اشاره به حمل دخانيات كشف شده در اين عمليات به مقصد يكي از استان هاي مركزي كشور تصریح کرد: در اين عمليات 2 نفر دستگير و پس از تشكيل پرونده، تحويل مراجع قضائي شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزي در پايان با قدرداني از نقش مهم و اثر گذار شهروندان در انجام موفقيت آميز مأموريت هاي مختلف پليسي از آنان خواست تا به منظور حمايت از توليدات داخلي و مبارزه هدفمند با عرضه کالاي قاچاق، همواره از خريد اين گونه کالاها خودداري كنند و موارد مشكوك را در اين رابطه نيز به فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند .

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار