گزارش تصویری| مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی اراک آغاز واکسیناسیون اصناف استان مرکزی از فردا شاهی که همه چیز را به انحصار خودش در آورده بود ایران - آمریکا / ملی پوشان فوتسال به دنبال قطعی کردن صعود به مرحله بعد آغاز واکسیناسیون دانش‌آموزان از دو هفته آینده دیپلماسی زمانی کارآمد است که همه طرف‌ها در عمل به آن پایبند باشند لیگ قهرمانان آسیا| قرعه سخت برای سرخ‌پوشان ایرانی/ نبرد انتقامی پرسپولیس و الهلال برای راه‌یابی به نیمه‌نهایی والیبال قهرمانی آسیا| پرواز بلند ایران به نیمه نهایی/ یک ۳ هیچ دیگر؛ حریف می‌طلبیم! 25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶
کد خبر: 90235
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹

عکس نوشت| راه اندازی 12 تیم سیار بسیجی برای واکسیناسیون مردم در مناطق محروم و کم‌برخوردار

در راستای تسریع واکسیناسیون عمومی 12 تیم سیار بسیج برای واکسینه کردن مردم در مناطق محروم و کم برخوردار استان مرکزی فعالیت می کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: در راستای اجرای مرحله جدید طرح شهید سلیمانی  2 هزار و 199 تیم رصد، 135 تیم مراقبتی، 625 تیم حمایتی، 660 تیم نظارتی ، 406 تیم رهگیری و 25 تیم واکسیناسیون در سطح استان برای اجرای طرح شهید سلیمانی نقش آفرینی می کنند. همچنین در راستای تسریع واکسیناسیون عمومی 12 تیم سیار برای واکسینه کردن مردم در مناطق محروم و کم برخوردار فعالیت می کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار