دیارآفتاب گزارش می دهد؛

آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم طی هفته گذشته/ جذب 4 بازیکن جدید و دو تمدیدی

باشگاه آلومینیوم اراک طی هفته گذشته با جذب 4 بازیکن جدید و تمدید قرارداد 2 نفر از بازیکنان فعلی این تیم فعالیت خود در نقل و انتقالات تابستانی را پیگیری کرد.
کد خبر: ۹۰۲۰۱ تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸

به گزارش دیار آفتاب؛ در ادامه روند نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم اراک برای حضور در فصل جدید مسابقات لیگ برتر طی هفته گذشته 4 بازیکن جدید به جمع آلومینیوم سازان اضافه شدند و همچنین مدیران آلومینیوم با دو بازیکن برای ادامه همکاری به توافق  رسیدند.

عباس یحیی بیگی بازیکنی که دو فصل گذشته در ترکیب آلومینیوم صعود به لیگ برتر را تجربه کرد و فصل گذشته را در خوشه طلایی ساوه توپ زد، پس از توافق با مدیرعامل باشگاه به آلومینیوم بازگشت.

همچنین علیرضا صادقی مهاجم فصل گذشته سپاهان اصفهان با امضای قراردادی به مدت یک فصل به آلومینیوم اراک پیوست، ایمان رازانی بازیکن فصل گذشته آرمان گهر سیرجان و یکی تز بازیکنان برتر لیگ یک نیز به مدت یک فصل به جمع شاگردان رسول خطیبی اضافه شد.

علیرضا نقی زاده هافبک وسط فصل گذشته مس رفسنجان نیز به عنوان چهارمین سهمیه خرید لیگ برتری تیم آلومینیوم به جمع سبز پوشان اراکی پیوست.

امیر نوری بازیکن پست هافبک دفاعی آلومینیوم در فصل گذشته نیز قرارداد خود را به مدت دو سال تمدید کرد، امید سینگ هافبک هجومی آلومینیوم سازان نیز دیگر بازیکنی بود که در هفته گذشته برای تمدید قرارداد خود توافق کرد و در اراک ماندنی شد.

پیش تر نیز علی فاتح انجیرکی، محمود قائد رحمتی، وحید محمد زاده و میلاد فخرالدینی به جمع شاگردان خطیبی اضافه شده بودند و قرارداد 9 بازیکن این تیم یعنی میثم مجیدی، میثم آقایی، نیمادرودی، عرفان اسفندیاری، مصطفی احمدی، رامتین سلیمان زاده، پوریا آریا کیا، اسماعیل شریفات و امیرمحمد هوشمند (مدافع) تمدید شده بود.

معین عباسیان، حامد پاکدل، سید مهدی حسینی، شاهین توکلی و حسین پورحمیدی نیز خروجی های آلومینیوم تا به اینجا هستند هر چند زمزمه هایی از عقد قرارداد مجدد با پورحمیدی گلر فصل گذشته آلومنیوم سازان که بصورت قرضی از استقلال راهی این تیم شده بود به گوش می رسد.

گفتنی است تمرینات تیم آلومینیوم طی مراسمی از روز پنجشنبه (۱۸ شهریور ماه) در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک زیر نظر رسول خطیبی سرمربی تیم آغاز شد.

بیشتر بخوانید:

آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ یک خروجی، جذب دو بازیکن جدید و چهار تمدیدی
۲۴ ساعت پر ترافیک نقل و انتقالاتی برای آلومینیوم سازان/ جذب و تمدید قرارداد ۷ بازیکن

انتهای پیام/