ایران - آمریکا / ملی پوشان فوتسال به دنبال قطعی کردن صعود به مرحله بعد آغاز واکسیناسیون دانش‌آموزان از دو هفته آینده دیپلماسی زمانی کارآمد است که همه طرف‌ها در عمل به آن پایبند باشند لیگ قهرمانان آسیا| قرعه سخت برای سرخ‌پوشان ایرانی/ نبرد انتقامی پرسپولیس و الهلال برای راه‌یابی به نیمه‌نهایی والیبال قهرمانی آسیا| پرواز بلند ایران به نیمه نهایی/ یک ۳ هیچ دیگر؛ حریف می‌طلبیم! 25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟ ورود ۵ میلیون دُز واکسن سینوفارم به کشور/آغاز واکسیناسیون زیر ۱۸ سال از مهر ماه بازگشت بی سابقه نخبگان علمی به کشور/ ایران رتبه ۷۸ را برای ماندن استعداد‌های خود در داخل دارد نمایش گروه کلاه‌سفیدهای ایرانی برای آژانس انرژی اتمی/ در جلسه میان گروسی با طرف ایرانی چه گذشت؟
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
کد خبر: 90187
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۹
گزارش تصویری/

اختتامیه چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم استان مرکزی

چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم با اعلام نفرات برتر در اراک به کار خود پایان داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف استان مرکزی با حضور آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ،حجت الاسلام عبدالله واحدی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی و با اعلام نفرات برتر به کار خود پایان داد.

این دوره از مسابقات به‌علت شیوع ویروس کرونا با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و با حضور ۱۵۵متسابق برگزار شد.

نفرات برتر چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف استان مرکزی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم به شرح زیر است:

بخش خواهران:

*رشته حفظ کل

زینب مهدوی نکو از شهرستان ساوه

شکوفه صباغی از شهرستان اراک

مریم دیریشی از شهرستان اراک

* رشته حفظ ۵جز:

زینب میرزاخانی از شهرستان اراک

معصومه گیاهچی از شهرستان اراک

فرشته یوسفی از شهرستان خنداب

*رشته حفظ ۱۰ جز :

شیما مومنی از شهرستان اراک

هانیه قناتی از شهرستان ساوه

مرضیه پیری از شهرستان ساوه

*رشته حفظ ۲۰ جز:

زهرا اعتصام از شهرستان اراک

شیما مهرآبادی از شهرستان اراک

سهیلا حسینجانی از شهرستان اراک

*رشته تحقیق:

شیما احمدی از شهرستان اراک

نسترن محمودی از شهرستان اراک

زهرا گرجی از شهرستان اراک

*ترتیل:

عادله شیخی از شهرستان اراک

طاهره ملایری از شهرستان آشتیان

زهرا فرامرزی از شهرستان شازند

بخش برادران:

*رشته حفظ کل:

رضا نادی از شهرستان شازند

مرتضی سعیدی از شهرستان اراک

مجید رفیعی از شهرستان ساوه

* رشته حفظ ۲۰ جزء :

سیدمحسن میرعلی اکبری از شهرستان اراک

محمد آسنجرانی از شهرستان اراک

حسن یعقوبی از شهرستان اراک

*رشته حفظ ۱۰ جزء:

 بهرام جهانشاهی از شهرستان خمین

سیدعلی میریحیی از شهرستان اراک

رضا محسن آبادی از شهرستان اراک

*رشته حفظ ۵ جزء:

*رشته اذان:

ابوالفضل خدنگ از شهرستان ساوه

هادی آشتیانی از شهرستان آشتیان

علی صادقی از شهرستان اراک

*رشته ترتیل:

مهیار قاسمی از شهرستان اراک

حمید باباجانی از شهرستان اراک

محمد رجبی از شهرستان محلات

*رشته تحقیق:

محمد جلیلیان از شهرستان ساوه

حمیدرضا طبیبی از شهرستان ساوه

ابراهیم احمدی از شهرستان ساوه

captcha
آخرین اخبار