رئیس جمهور دوشنبه شب با مردم سخن می گوید ماشین تخریب انتصابات دولت از کجا کوک می‌شود؟ برای اعتلای بسیج باید به جوانان خلاق میدان داد/ دولت اسلامی با دیوان‌سالاری محقق نمی‌شود تحسین کاربران از اهدای مدال قهرمان المپیک و جهان به شهید گمنام/ تو دنیای سعید ملایی‌ها تو محمدرضا گرایی باش! «شیر خفته» کرونا را بیدار نکنیم؛ سایه «پیک ششم» را جدی بگیریم! مستاجران وام ودیعه مسکن را گرفتند؟ شهادت یک پاسدار اهل خمین در درگیری با سارقین مسلح نامه 160 نماینده به رئیس جمهور/ دولت برای استفاده حداکثری از پیمان شانگهای برنامه‌ریزی کند وزیر بهداشت: واردات واکسن به ۱۶۰ میلیون دُز می‌رسد/ از مراجع برای تشویق مردم به واکسیناسیون کمک می‌خوا‌هم ارز 4200 تومانی به سفره مردم نرسید/ حمایت از اقشار کم‌درآمد با پرداخت یارانه مستقیم
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۰
کد خبر: 90142
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
برای ششمین روز متوالی؛

هوای اراک در وضعیت ناسالم قرار گرفت

هوای اراک روز پنجشنبه برای ششمین روز متوالی در وضعیت ناسالم قرار گرفت.

به گزارش دیار آفتاب؛ براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر اراک، شاخص کیفیت هوای این شهر در ساعت ۸ صبح امروز پنج‌شنبه ۱۸ شهریور، عدد ۱۲۰ را نشان می‌دهد که بیانگر "هوای ناسالم برای گروه‌های حساس" است.

همچنین در ساعت مذکور ایستگاه‌ سنجش آلودگی هوای شهر شازند عدد ۱۵۷ را نشان می‌دهد که بیانگر هوای "ناسالم" است.

این در حالی است که شاخص کیفیت هوای شهر اراک در ساعت ۲۱ چهارشنبه ۱۷ شهریور، به عدد ۳۹۱ رسید و در وضعیت خطرناک و آلودگی هوای شهر شازند با عدد ۲۸۲ در وضعیت بسیار ناسالم) قرار گرفت.

اکیداً توصیه می شود در شرایط آلودگی هوا گروه های حساس از جمله سالمندان، کودکان و بیمارن قلبی و ریوی به منظور احتیاط بیشتر حدالامکان در این وضعیت از منزل خارج نشوند و سایر افراد از فعالیت‌های سنگین خارج از منزل اجتناب نمایند.

اراک از ابتدای امسال تاکنون چندین بار در جمع آلوده‌ترین شهر ایران معرفی شده و در این مدت ۶۶ روز ناسالم در کارنامه خود ثبت کرده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار