حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟ حمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها/ اطلاعات تکمیلی پس از جمع‌بندی نهایی منتشر می‌شود شروع خوب سریال جدید شبکه سه/ «سرجوخه» درباره کدام سلبریتی‌ها افشاگری می‌کند؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۳
کد خبر: 90136
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۹
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

توسعه مراکز واکسیناسیون در استان مرکزی در دستور کار سپاه قرار دارد

سردار کریمی با تأکید بر اینکه توسعه مراکز واکسیناسیون در سطح استان مرکزی در دستور کار سپاه است،گفت: کلیه امکانات و تجهیزات آمادگی کامل برای تحقق این مسئله دارند چراکه تامین سلامت مردم در شرایط فعلی یکی از ماموریت های مهم سپاه است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی عصر امروز (چهارشنبه) در نشست ویدئو کنفرانسی قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا(ع) با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بهرام عین اللهی وزیر بهداشت گفت: یکی از مهمترین ویژگی طرح شهید سلیمانی نقش آفرینی مردم پایه است و این برگرفته از تفکر انقلاب اسلامی می باشد که بسیاری از موفقیت های نظام اسلامی در طول این سال ها برگرفته از مردم پایه بودن کارها دارد.

وی افزود: از ویژگی های منحصربه فرد انقلاب اسلامی بسیج کنندگی مردم برای نقش آفرینی در امور است و مردم با روحیه بسیجی برای انجام عمل صالح از یکدیگر سبقت می گیرند که نمونه هایی از حماسه آفرینی ها را در طول بیماری کرونا دیدیم.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: به کارگیری اراده و همت های بلند مردم در طول انقلاب همواره مشگل گشا بوده و امروز توسل به خداوند و به کارگیری همت های بلند و تکیه بر روحیه عاشورایی و جهادی می تواند ملت را از گردنه های سخت عبور دهد.

وی بیان کرد: ملت ایران عزمی راسخ برای ساختن ایران قوی دارند و یکی از ضرورت های امروز جامعه ترویج فرهنگ بسیج مردمی و تحقق مشارکت مردم در همه امور است که همه و خصوصا مبلغین، ائمه محترم جمعه و جماعت و رسانه ها برای گسترش این فرهنگ نقش مهم و اساسی دارند.

کریمی اضافه کرد: بسیجیان در کنار کادر درمان و مدافعان سلامت از ابتدای بیماری کرونا ثابت قدم و استوار در میدان خدمت حضور دارند و افتخارات بزرگی برای نظام اسلامی به ارمغان آورده اند و موجب آرامش روحی، روانی و تامین سلامت مردم شدند که جای تقدیر دارند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با اجرای طرح شهید سلیمانی ظرفیت ها و بسترهای ما برای مقابله با بیماری در حال افزایش است و در کنار یک سازماندهی و آرایش دفاعی همه جانبه تجربیات خوبی نیز کسب شده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی  تأکید کرد: همه توان سپاه و بسیج برای اجرای طرح شهید سلیمانی پای کار آمده و از هیچ فرصتی برای نقش افرینی و اقدامات اثرگذار در راستای مقابله با بیماری و خدمت به مردم دریغ نخواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه توسعه مراکز واکسیناسیون در سطح استان مرکزی در دستور کار سپاه است،گفت: کلیه امکانات و تجهیزات آمادگی کامل برای تحقق این مسئله دارند چراکه تامین سلامت مردم در شرایط فعلی یکی از ماموریت های مهم سپاه است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: آموزش بسیجیان برای اجرای طرح شهید سلیمانی و خصوصا نقش آفرینی در محورهای بیماریابی، نظارت بر اجرای شیوه نامه های بهداشتی، حمایت، کمک به کادر درمان ، تامین نیازهای درمانی و دارویی مردم و کمک به امر واکسیناسیون با قوت در دستور کار است که تاکنون بیش از ۱۵ هزار بسیجی در سطح استان مرکزی برای نقش آفرینی آموزش دیده اند.

وی خاطر نشان کرد: اقدامات حمایتی از مهمترین برنامه ها در ذیل طرح شهید سلیمانی است که تاکنون و در قالب قرارگاه کمک مومنانه بیش از ۳۵۲ هزار بسته معیشتی، یک هزار و ۲۰۰ جهیزیه، ۲۵ هزار بسته لوازم التحریر، یک میلیون و ۵۰۰ هزار پرس غذای گرم ، ۳ میلیون بسته بهداشتی و ۵۱۵ عدد تبلت و گوشی در سطح استان مرکزی توزیع شده که ارزش ریالی آن بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان است.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار