تزریق واکسن کرونا، در اولین مسجد سلامت کشور حمایت همسایگان از تشکیل دولت فراگیر/تدبیر دولت و اعتماد مردم نقشه دشمن را نقش بر آب کرد/حکمرانی در میدان دبل داماد مازندران / طلبکار پرسپولیس از دسترس خارج شد! / اتهام تبانی به مکانی! افشای سند «خزانه خالی»/ اعتراف بی‌سابقه «حسن روحانی» در مرداد ۱۴۰۰: همه موجودی خزانه تخلیه شده است ماجرای حمله سایبری شش ماه پیش که ۱۰هزار پمپ بنزین آمریکا را ۱ هفته از کار انداخت میزان اثربخشی تمام واکسن‌هایی که در کشور تزریق می شوند آفت «ژن‌های خوب» در گام دوم انقلاب/ مجلس هزینه «رانت و سفارش» را بالا می‌برد؟ مهاجم فرانسوی وارد تهران شد/ گستد برای قرارداد با استقلال آمد ذوب فولاد در کوره آلومینیوم/ شاگردان خطیبی خط و نشان کشیدند گزارش تصویری| آلومینیوم اراک 3-فولاد خوزستان 0
پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۳
کد خبر: 90132
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶
معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

اجرای ۵۵۰ برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان مرکزی/محوریت برنامه های سپاه و بسیج خدمت رسانی به مردم و اجرای طرح شهید سلیمانی است

گودرزی گفت: با توجه به محدودیت های کرونایی در سالجاری محوریت برنامه های سپاه و بسیج خدمت رسانی به مردم و اجرای طرح شهید سلیمانی است که در کنار آنها برنامه های فاخر فرهنگی با رعایت پروتکل های بهداشتی نیز برگزار خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی در نشست هماهنگی برنامه های دفاع مقدس در ستاد سپاه روح الله گفت: دفاع مقدس متعلق به همه اقشار و آحاد جامعه است و نقش مردم در پیروزی ها و حماسه آفرینی ها بسیار برجسته است و امروز برای گرامیداشت و برگزاری برنامه های باشکوه چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس باید همه پای کار بیایند و از همه ظرفیت های موجود استفاده کنیم.

گودرزی اظهار کرد: جلوگیری از تحریف و فراموشی دفاع مقدس و تبیین ارزش های حاکم در این مقطع یک وظیفه مهم است که باید با برنامه ریزی هدفمند و صحیح تمام تلاش خود را برای انتقال صحیح آن به نسل جوان به کارگیری کنیم.

وی ادامه داد: برگزاری برنامه های فاخر همراه با ابتکار و نوآوری به همراه به کارگیری ظرفیت های هنری که برای نسل نوجوان و جوان جامعه جذابیت داشته باشد در برنامه های هفته دفاع مقدس مورد توجه قرار گیرد چراکه حیات انقلاب اسلامی در گرو زنده نگه داشتن فرهنگ دفاع مقدس، ایثار و شهادت است.

گودرزی افزود: سپاه روح الله استان مرکزی همچون سال های گذشته برنامه های مهم و شاخصی در راستای گرامیداشت چهل و یکمین هفته دفاع مقدس دارد که نواحی شهرستانی، معاونت ها و اقشار بسیج در اجرای آنها مشارکت دارند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: با توجه به محدودیت های کرونایی در سالجاری محوریت کلیه برنامه های سپاه و بسیج خدمت رسانی به مردم و اجرای طرح شهید سلیمانی است که در کنار آنها برنامه های فاخر فرهنگی با رعایت پروتکل های بهداشتی نیز برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده تاکنون تعداد ۵۵۰ برنامه در ۲۰۴ عنوان برای گرامیداشت چهل و یکمین هفته دفاع مقدس هدف گذاری شده که در سطح استان مرکزی برگزار خواهند شد.

گودرزی خاطرنشان کرد: اقشار بسیج باید برنامه ریزی ویژه ای برای تبیین نقش آحاد مردم در پیروزی های دفاع مقدس داشته باشند و کلیه ظرفیت ها را پای کار بیاورند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار