کشف 5 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در اراک

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف 5 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در عملیات پلیس در بازرسی از یک منزل مسکونی در يكي از روستاهاي این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۰۱۳۰ تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "محمد عقیل سلگی"در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان، در تحقيقاتي از دپوی تعدادی دستگاه استخراج ارز ديجيتال در یک منزل مسكوني در يكي از روستاهاي شهرستان اراک مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وی اظهار داشت: مأموران در تكميل تحقيقات، منزل مورد نظر را شناسايي كرده و با هماهنگی مرجع قضائی، در بازديد از اين محل ها ، موفق به کشف تعداد 5 دستگاه ماينر قاچاق شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مركزي با اشاره به ارزش تقریبی یک میلیارد و 420 میلیون ریالی دستگاه های کشف شده، خاطر نشان کرد: یک نفر در این عملیات ها دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

سرهنگ "سلگی"در پایان از شهروندان خواست تا به منظور كمك روز افزون به اقتصاد جامعه و پیشگیری از استفاده غیر قانونی از برق یارانه ای از سوی سود جویان در صورت اطلاع از اينگونه موارد، موضوع را بلافاصله از طريق شماره تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

انتهای پیام/