دبیر هیئت فوتبال استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب:

باشگاه آلومینیوم سریع تر وضعیت ورزشگاه امام خمینی(ره) را مشخص کند/ خوشه طلایی باید به دنبال جذب اسپانسر باشد

صادقی گفت: باشگاه آلومینیوم باید وضعیت استادیوم را برای مسابقات پیش رو مشخص و به سازمان لیگ اعلام کند، ورزشگاه امام خمینی (ره) در مالکیت اداره کل ورزش و جوانان است و اگر ورزشگاه در اختیار مستأجر قرار دارد باید وضعیت آن مشخص شود که مشکلات سال گذشته و اختلافات با هیئت دو ومیدانی تکرار نشود.
کد خبر: ۹۰۱۰۵ تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳

محسن صادقی دبیر هیئت فوتبال استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار دیار آفتاب؛ با بیان اینکه استادیوم امام خمینی (ره) اراک برای شروع مسابقات فصل جدید لیگ برتر هنوز مشکلاتی دارد که مرتفع نشده است گفت: سال گذشته چون تماشاگر نداشتیم برای برگزاری مسابقات حداقل اقداماتی انجام گرفت و سازمان لیگ مجوز برگزاری مسابقات را داد اما امسال با توجه به روند واکسیناسیونی که در حال انجام است و ممکن است بازی‌ها در فصل جدید با تماشاگر برگزار شود ایراداتی داریم که مهم هستند.

وی افزود: باشگاه آلومینیوم باید الآن وضعیت استادیوم را برای مسابقات پیش رو مشخص و به سازمان لیگ اعلام کند چون ورزشگاه امام خمینی (ره) در مالکیت اداره کل ورزش و جوانان است و حالا اگر مسائلی در این بین وجود دارد مربوط به باشگاه و این اداره کل است.

صادقی تصریح کرد: طبق دستورالعمل‌ها و الزامات سازمان لیگ ورزشگاه امام خمینی (ره) در حال حاضر امکان حضور تماشاگر را ندارد و اگر باشگاه و مسئولین مربوطه قصد انجام اصلاحاتی را دارند نباید فرصت را از دست بدهند، اگر ورزشگاه در اختیار مستأجر است باید وضعیت آن مشخص شود که مشکلات سال گذشته و اختلافات با هیئت دو ومیدانی تکرار نشود.

دبیر هیئت فوتبال استان مرکزی ادامه داد: طبق الزامات ای اف سی هر باشگاهی که قصد فعالیت حرفه‌ای دارد باید امکاناتی در اختیار داشته باشد و مدارک آن را ارائه کند و بر این اساس می‌بینم که الآن اکثر استادیوم‌های کشور در اختیار باشگاه‌های لیگ برتری است.

صادقی همچنین در خصوص آخرین وضعیت باشگاه خوشه طلایی ساوه گفت: این باشگاه نامه‌ای به هیئت فوتبال استان ارسال کرده که قصد فروش امتیاز تیم را دارد و ما باید جوانب آن را در هیئت‌رئیسه هیئت بسنجیم چون مجوز انتقال به استان‌های دیگر به‌سختی داده می‌شود و سعی می‌کنیم تیم‌ها حفظ شوند هرچند خود باشگاه هم بعد از این نامه پیگیری دیگری نکرده است.

دبیر هیئت فوتبال استان مرکزی خاطرنشان کرد: باشگاه خوشه طلایی باید به دنبال جذب اسپانسر باشد، چون باشگاه‌داری خصوصی از طریق اسپانسر، جذب و ترانسفر بازیکن کسب درآمد می‌کنند اما متأسفانه اکثر باشگاه‌های ما به دنبال هزینه کردن هستند و کسی به دنبال درآمدزایی نیست.

انتهای پیام/