25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟ ورود ۵ میلیون دُز واکسن سینوفارم به کشور/آغاز واکسیناسیون زیر ۱۸ سال از مهر ماه بازگشت بی سابقه نخبگان علمی به کشور/ ایران رتبه ۷۸ را برای ماندن استعداد‌های خود در داخل دارد نمایش گروه کلاه‌سفیدهای ایرانی برای آژانس انرژی اتمی/ در جلسه میان گروسی با طرف ایرانی چه گذشت؟ غفلت از ظرفیت‌های بخش کشاورزی در توسعه اقتصادی کشور/ امید کشاورزان برای اصلاح الگوی کشت در دولت رئیسی ادامه پروژه تخریب برکت/ چرا ادعای «پرداخت یک‌میلیارد دلار برای واکسن ایرانی» از اساس کذب است قیمت بلیط هواپیما برای اربعین اعلام شد/ تشریح شرایط اعزام زائران به عراق واردات خودرو آزاد شد؟/شرایط ورود خودروهای خارجی به کشور موانع سرمایه گذاری باید برداشته شود
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
کد خبر: 90104
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸

هشت کشته و مصدوم در برخورد سه دستگاه خودرو در محور اراک - ازنا

بر اثر برخورد سه دستگاه خودرو در محور اراک - ازنا متاسفانه سه نفر جان باخته و پنج نفر مصدوم شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ عصر روز گذشته (سه شنبه 16 شهریور ماه) مبنی بر بروز حادثه رانندگی در جاده محور اراک – ازنا (ابتدای جاده ازنا به طرف اراک) و اعلام اینکه سرنشینان خودروها در اتاقک آنها گرفتار شده اند، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک بی درنگ زنگ ایستگاه شماره 200 از کوی سنجان را به صدا درآورد و گروه امداد و نجات این ایستگاه به سوی محل بروز حادثه رهسپار شدند.

فرمانده نجاتگران اعزامی درباره این حادثه گفت: یک دستگاه خودروی سواری پژو 207 بر اثر بی احتیاطی و انحراف به چپ، از روبرو با یک خودروی پراید برخورد کرده و ضمن واژگون شدن و پرتاب به بیرون از جاده، بر روی سقف خود متوقف شده بود. در همین حین خودروی وانت باری که از عقب پراید در حال حرکت بود، کنترل خود را از دست داده و به شدت با سواری پراید برخورد کرده بود.

وی با اشاره به اینکه سه نفر از سرنشینان خودروها تا رسیدن آتش نشانان توسط افراد عبوری از خودرو خارج شده بودند اما مابقی آنها در درون اتاقک خودروها محبوس و گرفتار شده بودند، افزود: با توجه به شرایط موجود در صحنه حادثه، نجاتگران آتش نشان به اتفاق نیروهای عملیاتی آتش نشانی شازند که خود را به محل حادثه رسانده بودند، به چند گروه تقسیم شده و ضمن ایمن سازی محل حادثه جهت جلوگیری از بروز حوادث احتمالی، با استفاده از تجهیزات مخصوص و ست هیدرولیک امداد و نجات اقدام به برش بدنه خودروها کرده و عملیات نجات افراد گرفتار را با سرعت و دقت عمل بالا آغاز کردند.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: ناجیان آتش نشان پس از تلاش فراوان تمامی پنج نفر سرنشین باقیمانده را از درون اتاقک های در هم پیچیده خودروها خارج کرده و برای معاینه به همکاران اورژانس حاضر در محل تحویل دادند.

وی در پایان گفت: پس از معاینه پزشکی، متأسفانه فوت سه نفر از آنها ( دو زن و یک مرد) تأیید و پنج نفر مصدوم این حادثه جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند و نیروهای عملیاتی نیز با ایمن سازی محل حادثه و جابجایی خودروها به حاشیه امن جاده و تحویل محل به عوامل انتظامی به مأموریت خود پایان داده و به ایستگاه بازگشتند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه  توسط عوامل راهور در دست بررسی می باشد.

captcha
آخرین اخبار