با رعایت این نکات ساده شارژ بیشتری ذخیره کنید پاسخی به ابهامات تجارت روبلی_ ریالی/ اثربخشی دلار کاهش می‌یابد  یک فوتی و شناسایی ۱۶۱مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی رعایت تقوا در قوه قضائیه ضروری است/ خبرنگاران در جبهه جهاد روشنگری، حق‌طلبانه کنشگری کنند پوشش ۹۵ درصدی واکسیناسیون در فراهان چرا جشن حافظ به پروژه امنیتی «الیاس یالچینتاش» پاس گل داد؟ +عکس قوام دین به امر به معروف و نهی از منکر است/ قیام امام حسین(ع) برای بسط فرائض الهی در جامعه بود اجتماع عزادارن حسینی با «لبیک یا حسین» در فراهان مذاکرات لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین/درگیری نظامی چین و تایوان/آخرین اخبار پرتاب ماهواره ایرانی خیام نمیر چیرو/ اعتراض بازیکنان تیم ملی به دخالت ۲ نماینده مجلس
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۶
کد خبر: 90092
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶
طی نامه ای به رئیس سازمان بازرسی کل کشورانجام شد؛

شکایت نماینده اراک از پارتی بازی و رانت در جذب نیروی پتروشیمی و پالایشگاه شازند

آصفری در نامه ای به سازمان بازرسی کل کشور در خصوص اعمال سلیقه، پارتی بازی، تخلفات گسترده، رانت و ناعدالتی در پتروشیمی شازند و جذب نیروی انسانی با پارتی بازی در پالایشگاه شازند طرح شکایت کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب طی شکایتی 21 صفحه ای به سازمان بازرسی کل کشور رسیدگی و بررسی دقیق در تعداد نیروهایی که از ابتدای سال 99 تاکنون در دو مجموعه پتروشیمی و پالایشگاه شازند به کار گرفته شده اند را خواستار شد.

وی در این نامه با بیان اینکه شرکت های پالایشگاه و پتروشیمی شازند در محدوده جغرافیایی استان مرکزی و 20 کیلومتری اراک قرار دارند اما در جذب نیروی خود کاملا با تبعیض و ناعدالتی رفتار می کنند از جذب افراد با سفارش بعضی از مسئولان منطقه به جای برگزاری آزمون و استفاده از توانمندی های جوانان بومی استان مرکزی انتقاد کرده است.

گفتنی است طی سال های اخیر استخدام و جذب نیرو در دو واحد پتروشیمی و پالایشگاه شازند همواره با ابهاماتی همراه بوده و با اینکه بعضا اطلاعیه هایی جهت برگزاری آزمون استخدامی و جذب نیرو در این دو مجموعه منتشر می شود اما برخی اعمال نظرهای سلیقه ای، تبعیض و از طرفی شنیده ها از جذب نیرو بر اساس روابط مورد گلایه قرار دارد.

هر چند این روال جذب نیرو تحت عناوین مختلف و بدون توجه به شایستگی ها و معیارهای قانونی در بسیاری از شرکت های بزرگ صنعتی با مالکیت های دولتی و خصولتی استان مرکزی و به خصوص شهر اراک نیز اتفاق می افتد و هر ازچندگاهی اخباری از آن به گوش می رسد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار