رئیس جمهور دوشنبه شب با مردم سخن می گوید ماشین تخریب انتصابات دولت از کجا کوک می‌شود؟ برای اعتلای بسیج باید به جوانان خلاق میدان داد/ دولت اسلامی با دیوان‌سالاری محقق نمی‌شود تحسین کاربران از اهدای مدال قهرمان المپیک و جهان به شهید گمنام/ تو دنیای سعید ملایی‌ها تو محمدرضا گرایی باش! «شیر خفته» کرونا را بیدار نکنیم؛ سایه «پیک ششم» را جدی بگیریم! مستاجران وام ودیعه مسکن را گرفتند؟ شهادت یک پاسدار اهل خمین در درگیری با سارقین مسلح نامه 160 نماینده به رئیس جمهور/ دولت برای استفاده حداکثری از پیمان شانگهای برنامه‌ریزی کند وزیر بهداشت: واردات واکسن به ۱۶۰ میلیون دُز می‌رسد/ از مراجع برای تشویق مردم به واکسیناسیون کمک می‌خوا‌هم ارز 4200 تومانی به سفره مردم نرسید/ حمایت از اقشار کم‌درآمد با پرداخت یارانه مستقیم
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۷
کد خبر: 90090
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷

مرگ دختر بچه 6 ساله بر اثر برق گرفتگی در ساوه

دختربچه 6 ساله در هنگام بازي در داخل كوچه و به علت دست زدن به كولر آبي يكي از همسايگان، دچار برق گرفتگی شد و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "محمود خلجی" معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی دراين باره بیان داشت: در حدود ساعت 11:35 روز گذشته با اعلام گزارشي به مرکز فوریت های پلیس 110 مبني بر انتقال فردي به علت برق گرفتگي به بيمارستان، تيمي از ماموران انتظامي براي بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

وي خاطرنشان کرد:‌ در تحقيقات انجام شده مشخص شدکه دختر بچه ای 6 ساله درهنگام بازی در كوچه به علت دست زدن به کولرآبی یکی از همسایگانشان، دچار برق گرفتگي شده و در بیمارستان جان سپرده است.

سرهنگ خلجی اظهارداشت: در اين خصوص پرونده اي تشكيل و در حال سير مراحل قانوني است.

captcha
آخرین اخبار