وحدت خنثی کننده توطئه های دشمنان است ساخت فیلم و سریال از شهدای شاخص استان با جدیت دنبال می شود/ تهیه سریال شهید آنجفی و شهید وطن پور در دستور کار است بورس منتظر آزادسازی اصولی سهام عدالت است دبیرکل حزب‌الله: قدرت مقاومت برای دفاع از لبنان است/ اجازه دست‌درازی تل‌آویو به ثروت ملتمان را نخواهیم داد ۱۷ بیماری و اختلال که موجب کاهش وزن ناخواسته می‌شوند ۳۶۰ گروه جهادی فعال در اراک سازماندهی شده اند در سفر رئیس‌جمهور به اردبیل چه گذشت؟ / از وعده آیت‌الله رئیسی برای گشایش‌های جدی در کشور تا دیدار صمیمی با مردم آیین‌نامه «شورای‌عالی سینما» تغییر می‌کند؟/ توجه به نیاز امروز حدود 50 درصد از ظرفیتهای ورزشی تفرش قابل استفاده نیست/اعتبارات زمین چمن تفرش محقق نشده است پنج تفنگدار ایرانی در میدان رزم با دشمنان را بیشتر بشناسیم
یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۳
کد خبر: 90077
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۷

۱۵ میلیون دز واکسن در ایالات متحده دور ریخته شده است

داده‌های جدید نشان می‌دهد ۱۵ میلیون دز واکسن کووید ۱۹ در ایالات متحده از ابتدای ماه مارس تا کنون دور ریخته شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از ان‌بی‌سی، داده‌های جدید نشان می‌دهد ۱۵ میلیون دز واکسن کووید ۱۹ در ایالات متحده از ابتدای ماه مارس (۱۱ اسفند ۹۹) دور ریخته شده است.

در حالی‌که کشورهای جهان در مورد کمبود واکسن و دزهای آن هشدار می‌دهند، زنجیره‌های داروسازی ایالات متحده و بخش‌های بهداشت ایالتی میلیون‌ها دز واکسن را دور ریخته‌اند.

براساس داده‌های دولتی که توسط NBC News به دست آمده، حداقل ۱۵ میلیون و صد هزار دز واکسن طی چند ماه اخیر که به صورت مشخص از ابتدای ماه مارس است، دور ریخته شده و این میزان بسیار بیشتر از آن چیزی است که قبلا تصور می‌شد. در این گزارش به علت دور ریخته‌شدن واکسن‌ها اشاره‌ای نشده است.

داده‌های مربوط به دزهای هدر رفته واکسن در حالی منتشر شده که نوع بسیار مسری دلتا در سراسر ایالات متحده گسترش یافته و فوریت‌ تازه‌ای را به منظور تلاش برای واکسیناسیون هرچه بیشتر افراد ایجاد و برنامه آغاز تزریق واکسن به کسانی‌که قبلا واکسینه‌شده‌اند را حتی در بسیاری از کشورهای جهان تشدید می‌کند.

انتهای پیام

captcha
آخرین اخبار