جام جهانی فوتبال هر ۲ سال یک بار/ پیرمرد فرانسوی نقش اول بازی فیفا وضعیت تولید واکسن های برکت و پاستور/خبر خوش برای ۲ تا ۱۸ ساله ها وحدت؛ مهمترین نقطه هراس دشمنان از جامعه اسلامی/ سیستان و بلوچستان سمبل وحدت و اتحاد در کشور اظهارات طارمی بعد از درخشش مقابل میلان و پیروزی ارزشمند پورتو مشکلات دنیای اسلام تحمیلی و خواست قدرت‌های ضد اسلام است/ استقبال از مذاکرات میان ایران و عربستان کشف ۴۰۰ کیلوگرم تریاک در دلیجان «پرونده بنزینی» زنگنه و ابتکار به قوه قضائیه ارسال شد رویکرد برگزاری جشنواره مالک اشتر الگوسازی و تربیت الگو است جهاد علمی مهمترین ماموریت بسیج در گام دوم انقلاب است پیوند کلیه حیوان به انسان برای نخستین بار در جهان
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۹
کد خبر: 90070
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
افزایش ساعت کاری مراکز واکسیناسیون در اراک؛

فعالیت مرکز واکسیناسیون مصلی بیت‌المقدس تا ساعت ۱۲ شب / دو مرکز تجمیعی به نوبت عصر اضافه شد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: استقبال خوب مردم از دریافت واکسن،مراکز واکسیناسیون را در نوبت عصر هم باز گذاشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ یاسر قربانی گفت: به دلیل استقبال خوب مردم و البته جلوگیری از ازدحام در برخی از ساعات ،دو مرکز شهید ساکی و مرکز تجمیعی سپاه،در نوبت های بعد از ظهر نیز فعالیت خواهند داشت.

وی افزود : مصلی بیت المقدس اراک نیز تا ساعت 24 فعالیت خود را ادامه می دهد تا مراجعین محترم بدون دغدغه به این مراکز حضور پیدا کرده و واکسن خود را دریافت کنند.

قربانی در ادامه خاطر نشان کرد : خوشبختانه واکسن های مورد نظر از طریق وزارت خانه به مراکز استان در حال تحویل است و مشکلی بابت تامین واکسن وجود ندارد.

وی یادآور شد : استقبال مردم در استان مرکزی از تزریق واکسن بسیار خوب بوده و امیدواریم همین روند همچنان تا ایمنی کامل جامعه ادامه داشته باشد.

قربانی گفت: افرادیکه در گروه های سنی اعلام شده هستند می توانند با مراجعه به سایت salamat.gov.ir مکان و ساعت حضور و دریافت واکسن خود را انتخاب و در بهترین زمان ممکن از دید خود برای دریافت واکسن مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار