مسئول بسیج کارگران وکارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی:

12 گروه جهادی در کارخانجات برای اجرای طرح شهید سلیمانی نقش آفرینی می کنند/توزیع 14 هزار بسته معیشتی توسط بسیج کارگری

سرهنگ ربیعی با اشاره به اقدامات سازمان بسیج کارگری در راستای طرح شهید سلیمانی گفت: در راستای اجرای طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی بسیج کارگری در قالب تیم های رصد، ، مراقبت، حمایت و واکسیناسیون اقدامات موثر انجام می دهد که بیش از ۱۲ گروه جهادی در این راستا ساماندهی شده اند و خدمات را در قالب طرح شهید سلیمانی ارائه می دهند.
کد خبر: ۹۰۰۶۹ تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷

سرهنگ پاسدار محسن ربیعی مسئول بسیج کارگران وکارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در تشریح اقدامات این سازمان گفت: جامعه کارگری استان به عنوان خط مقدم مبارزه با جنگ اقتصادی و نقش آفرینی در حوزه تولید کشور از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون نقش موثری در خنثی سازی توطئه های دشمنان داشته و با روحیه ایثار و ازخودگذشتگی همواره در صف اول خدمت رسانی به مردم بوده اند.

وی افزود: در ایام بیماری کرونا کارگران بسیجی و زحمتکش در استان مرکزی علاوه بر اینکه در راستای رونق تولید و تحقق جهش تولید نقش آفرینی کرده اند در راستای کنترل و کاهش آسیب های بیماری کرونا نیز نقش موثری داشته اند که در بسیاری از شرایط تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده اند.

مسئول بسیج کارگران وکارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: در راستای رونق و رفع موانع تولید طرح های موثر و البته موفق تهیه و در دستور کار قرار گرفته که طرح شهید برونسی، طرح شهید کریمی و اجرای شبیفت ایثار از جمله آنها است.

وی بیان کرد: طرح شهید برونسی و شهید کریمی در طول سه سال گذشته موفقیت های چشمگیری به همراه داشته که امسال با رفع برخی از خلاء ها و نقاط ضعف برای تحقق شعار سال با قوت در دستور کار قرار گرفته است.

ربیعی با بیان اینکه حمایت همه جانبه از تولید داخلی مهمترین هدف طرح شهید برونسی است،گفت: یکی از اقدامات در ذیل این طرح فرهنگ سازی و آموزش به اقشار و آحاد مردم می باشد و همه ظرفیت های موجود را پای کارآوردیم.

وی افزود: پشتیبانی و مانع زدایی دو رویکرد مهم در اجرای طرح شهید کریمی است که با شناسایی های انجام شده اقدام برای رفع مشکلات و انجام پشتیبانی نیز صورت می گیرد.

مسئول بسیج کارگران وکارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: در سال گذشته بیش از یکصد کارخانه که مشکلاتی همچون نقدینگی و سرمایه، تامین مواد اولیه و معوقات و مشکلات بیمه ای داشتند در دستور کار بود که با رفع مشکلات آنها به چرخه تولید بازگشتند و توانستند مسئله تولید را ادامه دهند.

وی اضافه کرد: حمایت از یکصد کارخانه ای که مشکلات آنها برطرف شد موجب تثبیت بیش از یک هزار و پانصد شغل شد و امیدواریم در سالجاری با حمایت ها و مشارکت همه دستگاه های متولی تعداد بیشتری را هدف گذاری کنیم.

ربیعی با اشاره به اقدامات در راستای کمک مومنانه بیان کرد: همچنین در راستای عمل به فرمان مقام معظم رهبری در نهضت کمک مومنانه بسیج کارگری اقدامات حمایتی مختلفی در قالب تهیه و توزیع بسته هاب معیشتی، کارت های هدیه، بسته های بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده ، بسته لوازم التحریر، غذای گرم و قربانی دام برای جامعه هدف نیز در دستور کار بوده است.

وی افزود: بیش از ۸ میلیون ماسک بهداشتی ، ۱۴ هزار و ۸۰۰ بسته معیشتی ، ۱ هزار و ۷۰۰ بسته لوازم التحریر و یک هزار راس دام سبک نیز از اقدامات مهم بسیج کارگری در نهضت کمک مومنانه بوده است.

مسئول بسیج کارگران وکارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: همچنین در راستای اجرای طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی بسیج کارگری در قالب تیم های رصد، ، مراقبت، حمایت و واکسیناسیون اقدامات موثر انجام می دهد که بیش از ۱۲ گروه جهادی در این راستا ساماندهی شده اند و خدمات را در قالب طرح شهید سلیمانی ارائه می دهند.

انتهای پیام/