رئیس جمهور دوشنبه شب با مردم سخن می گوید ماشین تخریب انتصابات دولت از کجا کوک می‌شود؟ برای اعتلای بسیج باید به جوانان خلاق میدان داد/ دولت اسلامی با دیوان‌سالاری محقق نمی‌شود تحسین کاربران از اهدای مدال قهرمان المپیک و جهان به شهید گمنام/ تو دنیای سعید ملایی‌ها تو محمدرضا گرایی باش! «شیر خفته» کرونا را بیدار نکنیم؛ سایه «پیک ششم» را جدی بگیریم! مستاجران وام ودیعه مسکن را گرفتند؟ شهادت یک پاسدار اهل خمین در درگیری با سارقین مسلح نامه 160 نماینده به رئیس جمهور/ دولت برای استفاده حداکثری از پیمان شانگهای برنامه‌ریزی کند وزیر بهداشت: واردات واکسن به ۱۶۰ میلیون دُز می‌رسد/ از مراجع برای تشویق مردم به واکسیناسیون کمک می‌خوا‌هم ارز 4200 تومانی به سفره مردم نرسید/ حمایت از اقشار کم‌درآمد با پرداخت یارانه مستقیم
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۷
کد خبر: 90066
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸

نزاع خونین در زرندیه/ جوان 20 ساله با سلاح گرم کشته شد

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان از قتل پسر جوان 20 ساله اي در شهرستان زرندیه به دست افرادي ناشناس خبر داد و گفت:‌ تحقيقات تخصصي پليس در اين خصوص آغاز شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "محمود خلجي" در اين باره گفت: در ساعات پاياني شب گذشته، گزارشي از يك مورد قتل در شهر مامونيه به مركز فوريت هاي پليس 110 اعلام شد و بلافاصله تيم هاي انتظامي و كارآگاهان پليس آگاهي شهرستان براي بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

وي اضافه كرد: در بررسي كارآگاهان پليس آگاهي مشخص شد كه از سوي سرنشينان يك دستگاه خودرو به سمت راكب يك دستگاه موتورسيكلت كه جواني 20 ساله بوده تيراندازي شده و اين جوان به شدت مجروح مي شود.

اين مقام انتظامي اضافه كرد: بلافاصله فرد مصدوم به بيمارستان انتقال شد كه متاسفانه به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

سرهنگ خلجي خاطر نشان كرد:‌ تحقيقات تخصصي كارآگاهان پليس شهرستان زرنديه در اين خصوص آغاز شده و هر گونه اخبار در اين خصوص از طريق منابع خبري معتبر، اطلاع رساني خواهد شد.

captcha
آخرین اخبار