وحدت خنثی کننده توطئه های دشمنان است ساخت فیلم و سریال از شهدای شاخص استان با جدیت دنبال می شود/ تهیه سریال شهید آنجفی و شهید وطن پور در دستور کار است بورس منتظر آزادسازی اصولی سهام عدالت است دبیرکل حزب‌الله: قدرت مقاومت برای دفاع از لبنان است/ اجازه دست‌درازی تل‌آویو به ثروت ملتمان را نخواهیم داد ۱۷ بیماری و اختلال که موجب کاهش وزن ناخواسته می‌شوند ۳۶۰ گروه جهادی فعال در اراک سازماندهی شده اند در سفر رئیس‌جمهور به اردبیل چه گذشت؟ / از وعده آیت‌الله رئیسی برای گشایش‌های جدی در کشور تا دیدار صمیمی با مردم آیین‌نامه «شورای‌عالی سینما» تغییر می‌کند؟/ توجه به نیاز امروز حدود 50 درصد از ظرفیتهای ورزشی تفرش قابل استفاده نیست/اعتبارات زمین چمن تفرش محقق نشده است پنج تفنگدار ایرانی در میدان رزم با دشمنان را بیشتر بشناسیم
یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۲
کد خبر: 90065
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
رئیس جمعیت هلال احمر فراهان:

خیران در طرح نذر نفس فراهان مشارکت کنند

مجرد گفت: خیران و شهروندان در طرح نذر نفس به منظور اهدای کپسول اکسیژن و مانومتر برای استفاده بیماران قرنطینه کرونایی مشارکت کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجتبی مجرد، رئیس جمعیت هلال احمر فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: خیران و شهروندان در طرح نذر نفس به منظور اهدای کپسول اکسیژن و مانومتر برای استفاده بیماران قرنطینه کرونایی مشارکت کنند.

وی افزود: با توجه به اوج گیری میزان مبتلایان به بیماری کرونا و وضعیت قرمز شهرستان و محدودیت در پذیرش بیماران کرونایی در مراکز درمانی شهرستان، جمعیت هلال احمر فراهان در عمل به رسالت‌های بشردوستانه و خیرخواهانه از سال گذشته اقدام به تجهیز و راه اندازی بانک امانات پزشکی کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر فراهان اظهارکرد: با ایجاد و تجهیز بانک امانات پزشکی در این شهرستان برخی اقلام نظیر کپسول اکسیژن، ویلچر، عصا به صورت رایگان در اختیار نیازمندان و درخواست کنندگان قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه بانک امانات پزشکی با مشارکت خیرین شهرستان تجهیز و ایجاد شده است، گفت: در سویه جدید ویروس کرونا و افزایش آمار مبتلایان، میزان متقاضیان و مراجعان برای دریافت خدمات از بانک امانات پزشکی هلال احمر افزایش یافته است و اقلامی که در این بانک نگهداری می‌شود، به ویژه کپسول اکسیژن، پاسخگوی نیاز مراجعان نیست.

مجرد افزود: نظر به افزایش درخواست برای دریافت کپسول اکسیژن از عموم مردم و خیرین تقاضا می‌شود با اهدای کپسول اکسیژن یا مانومتر به بانک امانات پزشکی جمعیت هلال احمر فراهان در این امر که با عنوان طرح «اهدای نفس» نامگذاری شده، مشارکت کنند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۰۰ نفر از خدمات بانک امانات پزشکی جمعیت هلال احمر فراهان بهره مند شدند، افزود: اقلام اهدایی از سوی مردم و خیران در بانک امانات نگهداری و بنا به درخواست مردم و نیازمندان در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فراهان اظهار کرد: خیران و همچنین افرادی که تمایل دارند در ایام اربعین حسینی نذری انجام دهند، انتظار می‌رود به‌پویش نذر نفس پیوسته و در راستای اهدا کپسول اکسیژن به‌ هلال احمر و بیماران شهرستان همت کنند.

مجرد خاطر نشان کرد: خیران می‌توانند برای برقراری ارتباط با هلال احمر شهرستان فراهان با شماره ‎۰۸۶۳۳۷۲۶۲۲۳ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار